Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Intim piercinget olyan helyen...

Intim piercinget olyan helyen csináltatnál ahol ismered a piercert vagy olyan helyen ahol nem tudják ki vagy?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel akarnál csináltatni egy intim piercinget (vagy lányoknak mellbimbó) és lenne egy szalon ahol ismered a piercert, jóban vagytok, megbízol benne, inkább odamennél a tudattal hogy mostantól minden alkalommal eszedbe fog jutni hogy ő látott "ott" vagy inkább ezt elkerülve elmennél egy szalonba ahol ez nem lesz de nem is ismered aki csinálja csak neten olvastál róla?
2018. márc. 20. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyanhoz mennék inkább akiben megbízok és tudom hogy jó szakember, mintsem egy teljesen úh piercerhez.
2018. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*új
2018. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Én ahhoz mennék akiben bízok. Biztosan nem az én intim testrészem lenne az amit először lát. A tetkósnak, piercernek ez munka, nem az ember testét nézik. Én ilyenkor úgy vagyok mintha orvoshoz mennék, ők se azt nézik hogy xy testrészem milyenre sikerült. Alapból nehezen bízok meg bárkiben és azt sem szeretem ha hozzám érnek, ezért minden ilyen dolognál ahhoz megyek akiben bízom. Beleértve ebbe a tetkóst, a piercingest de még a fodrászt is.
2018. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!