Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vegyek beauty blendert?

Hol vegyek beauty blendert?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam az összes olcsó kategóriás bb-t, dmeset, rossmannosat, stb., de egyik se vált be nekem. Hajlandó vagyok rá több pénzt kiadni hogy végre tudjam jókedvvel használni. Hol vegyek? Pupa, nyx vagy hol lehetne?

2018. márc. 21. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Drogériába árulnak sok színbe
2018. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Douglas, Marionnaud, Müller
2018. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vedd meg az eredetit. Picit borsos az ára, elejinte úgy voltam vele, hogy biztos nem adok ki ennyi pénzt egy szivacsért, de elegem lett a sok utánzatból. Garantálom, hogy nem fogsz sehol olyan jót találni mint az eredeti. Menj fel a beauty blender.hu- ra és onnan meg tudod rendelni, mivel venni nem lehet sehol. Sajnos van egy kevés postadíj, de szerintem így is megéri. Hidd el, nagyon szépen és könnyen lehet vele eldolgozni az alapozót, meg még egy csmó mindent. :)
2018. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!