Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen ez sok smink?

14 évesen ez sok smink?

Figyelt kérdés
bb krém, korrektor, púder, szempillaspirál, szájfény. Suliba nem sminkelem magam, csak ha elmegyek itthonról/találkozok valakivel. Ti miket használtok?:)

2018. ápr. 7. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%

Sok

Bőröd nem fogja megköszönni

2018. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
75%

Én csak a szemöldököm szoktam néha kifesteni szemöldök gélel de azt is csak nagyon néha meg szempillaspiralt én nem szoktam pudert még ilyeneket használni én természetesen szeretem magam és sokaknak ez tetszik :D

18L

Amúgy a kérdésedre válaszolva nem sok:))

2018. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tényleg? Én nem éreztem soknak. Mert ugye csak akkor használom, ha hétvégeken megyünk valahova, vagy találkozok a barátnőimmel. Szóval kb heti 1 alkalom.
2018. ápr. 7. 15:24
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi #2-es. :)
2018. ápr. 7. 15:25
 5/18 anonim válasza:
100%

Mások még smink nélkül nem mennek sehova :D úgyhogy nyugi

Igazan nincsmit:)

2018. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

Miért kell ennyi minden az arcodra? Extrém mennyiségű bőrhibád van, vagy miért?

Én elmúltam 30, de vagy korrektor, és rá egy leheletnyi (színezett) púder, vagy bb krém egy kis finish (színtelen) púderrel, hogy fixáljon. Nincs maszk hatás, vagy szembeötlő vakolat.

2018. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

A szempillaspirál és a szájfény még oké.

Szerintem a bb krémet hagyd el, hidd el jobb ha levegőzik a bőröd.

Korrektor nagyobb bőrhibára még belefér.

A púder szerintem felesleges :)

2018. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Én alapozót, korrektort, púdert, szemceruzát, szempillaspirált, szemöldökzselét használok.


Szerintem ez így abszolút nem sok, ez még abszolút természetes hatású smink. A BB krém pl. tök jó, mert az egy színezett hidratáló és sokkal könnyedebb, mint egy alapozó. Ez nyilván a fedésében is megjelenik, de azért egységesíti az arcbőrt és legalább nem lesz maszkos vagy túl sok, hanem természetesebb. Ha van bőrhibád, akkor arra ott a korrektor. Púderre pedig azért van szükség, hogy mindezt fixálja. A szempillaspirál pedig szintén szép, mert kiemeli a tekintetet, hansúlyosabb lesz tőle a szemed. A szájfény pedig szintén kiemeli az ajkaid. Ha neked így tetszik, akkor tökéletes :) Ha normálisan használod, mindig lemosod és tisztítod az arcod, akkor semmi bajod nem lesz tőle.

2018. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen kb ugyanezeket használtam, de igazából csak a bőrhibáim miatt, mert nagyon pattanásos voltam. Sőt, BB krém helyett én jó vastag alapozóval kentem az arcom. Ahhoz viszont már púder is kell, hogy ne legyen olyan fénylő, meg minden más is, hogy ne "tűnjön el" a szemem meg a szám... Szóval tudom milyen érzés, és utáltam.

Viszont beszedtem egy baromi erős gyógyszert amitől elmúltak, és már csak szempillaspirált használok. Hála az égnek:)

Mármint szeretem a sminket, mert szép és lehet vele művészkedni, de idegesít ha huzamosabb ideig van az arcomon valami..


Tehát ha nem szorulsz rá, én a helyedben nem használnék az arcomra krémeket, a szempillaspirál meg a szájfény oké.


16l

2018. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Túl sok dolgot kensz az arcodra a bb krémet és a púdert simán elhagyhatnád egészségesebb ha szellőzik a bőröd
2018. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!