Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj a köldök piercing...

Nagyon fáj a köldök piercing átszuratás?

Figyelt kérdés
Most köldök piercinget szeretnék ha valakinek van akkor elmondaná a tapasztalatokat és hogy fáj e mikor átszurjak a köldököt

2018. ápr. 20. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó, hogy kinek melyik piercing mennyire fáj, tehát ezt csak te fogod tudni megmondani. Mindenképp profi piercerhez menj, hogy minél kevesebb legyen a kockázat. Maga a szúrás nagyon gyors, egy perc sincs, tehát a fáj is, nem vészes. Összességében én azt mondanám, hogy az első pár nap és a gyógyulási folyamat sokkal rosszabb.
2018. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én három hete csináltattam. Az egész folyamat 3(!!) percig tart! Szerintem ha nagyon szeretnéd ez a pár perc teljesen kibírható és nem annyira fáj. Maga a folyamat(ahol én voltam így volt) úgy megy, higy először lefertőtlenítik a köldököd, majd berajzolja, hogy hol fogja átszúrni. Aztán egy csipesszel megfogja a bőrt(az egy kicsit fáj) majd mondani fogja, hogy vegyél mély levegőt(ha normális) akkor fogja szúrni, a szúrás nem annyira fáj mint gondolnád, aztán kicseréli a tűt a piercingre és rátekeri a felső golyót(nekem az fájt a legjobben)

Ha budapesti vagy, én a westendet ajánlom, de nem a “piros-fekete falasat” hanem amihez egy keskeny lépcső vezet. Én csak ajánlani tudom, imádom. Viszont ne túl sokat gondolkozz rajata, ha nyáron strandolni akarsz! Ki tudja neked mennyi idő alatt gyógyul be! Remélem segítettem:)

2018. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm hogy elmondtad a folyamatot es a kozveni tapasztalatot sokat segitett! Sajna nem pesiti vagyok hanem veszprémi
2018. ápr. 26. 22:39
 4/4 anonim válasza:
Nekem csak az fájt ahogy át ért a tű a tul oldalra amúgy meg kellemetlennek mondnám, illetve nehéznek éreztem az ékszert, kb 1 hét alatt szoktam meg hogy benne van a köldökömbe, volt hogy arra keltem fel este hogy próbáltam le szedni magamról mert azt hittem valami van a hasamon
2018. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!