Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Dm-ben milyen jó arcradírok,...

A Dm-ben milyen jó arcradírok, arcmaszkok/pakolások vannak, amik megelőzik a pattanast es a mitesszert? Tobbi lent

Figyelt kérdés

sziasztok.nektek mi vált be?parat írjatok le:)es meg eg kérdésem lenne.:) aki a dm-ben szokott szemoldokport,gelt,vagy ceruzát venni ez azokhoz szol:)

ti milyeneket szoktatok venni?es szempillaspiralbol melyik a legjobb?markakat írjatok,koszi:)



2018. máj. 1. 23:59
 1/7 Saku14 ***** válasza:

Szia en arcra hasznalom a Fabulontol azt a kek geles alagu arckemosot

Es a Garnier applikatoros arctisztitoja is jo

Szemoldokre , javaslom h nezd mega Dm sajat markas termekeit a Trend it up termekcsaladot talalszot szemoldokre ceruzat gélspiralt , port

Szempillara innen is valaszhatsz spiralt olcsobban mint a tobbi markanal

2018. máj. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Saku14 ***** válasza:
Uhhh bocsi h ha kicsit erthetetlenul irtam.
2018. máj. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kremmania.hu-n tudsz véleményeket olvasni

Szemöldökporból a s-he márkájú duplát használom

2018. máj. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szemöldökre én essence márkájut szoktam használni szempillaspirálból pedig az essence lash princes
2018. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Catrice szemöldökceruzát használom, 4 színben kapható. Nagyjából mindegyik márka problémás bőrre való szettje jóféle, de ha több terméket veszel, akkor ugyanabból a termékcsaládból vedd!!! Nekem a Garnier Pure nagyon bejött, főleg a 3in1 arctisztító-maszk-radírja. Javaslom, hogy arctisztítót, tonikot, és hidratáló krémet vegyél, és együtt használd őket!
2018. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi nekteek❤️
2018. máj. 6. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem az ilyen drogérias cuccok nem használnak, sokkal.jobb ha a természetes dolgokat részesíted előnyben. De a DM-bol használtam egy ideig az ilyen Holt tengeri iszapot tartalmazó arcmaszkjat. Először eléggé csíp, de aztán jó és felfrissít.
2018. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!