Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Láttam egy videót a neten,...

Láttam egy videót a neten, kókuszolajat és zsírkrétát kevert össze a lány, amit aztán szájfénynek használt? Ennek a használata mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen dolgok vannak a neten.Én személyszerint nem szeretem ezeket a kutyulékokat. És feleslegesnek tartom egy olcso szájfény is csak 4-500 ft. Kokuszolajl kb 1000 ft. Zsirkréta 600 ft.. tehát árban is drágább,,oké hogy sokat lehetne késziteni belőle de akoris ...és szerintem nem egésséges .
2018. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kokuszolaj nem veszélyes, a zsirkrétának nem fogod tudni az összetevöit, szóval inkább vegyél egy szájfényt.
2018. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor még volt zsírkrétám, emlékszem rá volt írva hogy nem tartalmaz egészségre ártalmatlan anyagokat, ettől függetlenül nem használnám. Egy olcsóbb szájfény azért nem akkora összeg hogy ki tudja miből kutyult cuccot kenjek a számra helyette.
2018. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Ezt jól megmondtam, freudi elírás :D szóval ártalmasat nem tartalmaz.
2018. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Passz de inkább szajfeny. 1000 Ft alatt sok fele van.
2018. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használtam ilyet, de olyan kemény és sűrű volt, hogy alig bírtam szétkenni a számon! És a szaga is elég fura volt! Viszont ha kevés benne a zsír, akkor túl erős a színe(és nyilván nem is túl szép); de ha meg túl sok, akkor túl puha és "folyékony"(túl színtelen és nehéz is szépen eldolgozni). Nehéz ezt eltalálni.... Ezért ebből tanulva inkább megveszem a készterméket a boltba párszáz forintért! Ne nagyon van kedvem már ezzel a kevergetéssel bíbelődni! MONDJUK ÉN NEM KÓKUSZZSÍRT, HANEM TESTÁPOLÓT TETTEM BELE....
2018. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok/voltam híve ezeknek a kutyulékoknak.


Még ha a zsírkréta nem is tartalmaz semmi ártalmasat, akkor se kenném a számra.


Árban is olcsóbban kijön és megbízhatóbb boltban venni szájfányt, 1000 Ft alatt is lehet nagyon szépeket, akár pigmentáltakat kapni.

2018. máj. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!