Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik értenek az alapozókhoz....

Akik értenek az alapozókhoz. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sajnos én örököltem az apukámtól a ragyát.. nem mintha szégyelném, de azért jobb lenne, ha picit eltudnám takarni.. esetleg olyan alapozót tudtok amiben UV sugárzás elleni védelem van, és nem kell, hogy matt legyen, csak takarjon valamit..
2018. máj. 8. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Trend it up termékcsalád

Viszont! Ha alapozoval/korrektorral mesz ki a napra,foltosan barnulsz, egsz es tovabbi pattanasaid lesznek. Inkabb menj el borgyogyaszhoz, o felirhat neked kremeket es tablettakat (de van olyan ami fenyerzekenyseget okoz)

2018. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Támogatom az első hozzászólót, végre más is ajánlja a bőrgyógyászt első körben. Ő majd megmondja mit kell hogyan, illetve alapozót is mondani fog ami tényleg jó lesz és nem kell a drogériásokkal kísérletezgetni
2018. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok :) en is borgyogyogyaszhoz jarok december vege ota, kezdtuk egy nappali meg egy ejszakai kremmel, utana valtottunk mert hianycikk lett az egyik, utana kaptam ket honapig antibiotikumot de az megviselte a gyomromat, igy ujabb kremet kaptam es mar szepen kitisztult az arcom. Meg 2-3x elmegyek egy kozmetikushoz es a vegen szep bababorom lesz😂
2018. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is bőrgyógyászt javaslok, utána helyrejössz. Én is voltam ilyen helyzetben, krémet kaptam, meg antibiotikumot, de nemrég megint visszajött az egész :( Amíg meg nem megyek orvoshoz, addig habállagú alapozót használok (bár ebben a márkában, ez az essence, UV szűrő pont nincs), az mintha jobban fedne, mint a krémes.
2018. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!