Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés
Leginkább a fekete tus érdekelne, mert akárhányszor próbálom mindig eltűnik :D
2018. jún. 11. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
YouTube
2018. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2018. jún. 11. 16:30
 3/8 A kérdező kommentje:
YouTube-on néztem videókat, de nem találtam olyan youtubert, akinek ennyire "hooded" 😀
2018. jún. 11. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő milyen tust használsz te? 😂 Nincs kifogyva? Xd
2018. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugye most viccelsz? 🙃
2018. jún. 11. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked rejtett szemhejad van mint nekem..:/En ugy szoktam csinalni tus vonalat hogy a szemem sarkabol huzok egy cicafarkat es kesz is en soha nem szoktam a szemzugig meghuzni a vonalat.Erre figyelj.Vagy probalj meg nagyon vekony vonalat huzni de nekem mondjuk akkor is eltunik.Ha mas megoldast nem talalsz akkor szerintem ne hasznalj tust.Akkor hasznalj szemhejpudert,szempillaspiralt,szemceruzat az also vizvonaladat huzd ki azzal.Egy kepet berakok hogy megmutassam en hogy szoktam csinalni.(ez a kep hasonlit ra)



[link]

2018. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, nekem sem áll jól ha nem vékony :D Vettem barna szem ceruzát, szóval olyan mintha árnyékolt lenne. Ez is elég jó.
2018. jún. 14. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!