Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnatok segiteni a ricinusola...

Tudnatok segiteni a ricinusolaj hasznalataban szempillara?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdtem el hasznalni fultisztitoval. Arra gondoltam, hogy megtisztitok egy regi szempillaspiral kefejet es azzal viszem fel az olajat. Van aki igy viszi fel? Vagy inkabb maradjak a fultisztitonal? Baj ha sok ment a szempillamra(szerintem sok, nem csopogott le meg semmi, de az egyik szememre tobb ment a fultisztito miatt). A fultisztitot/spiral kefet egyszer kell beolajzni, vagy mindket szem elott egyszer? Koszonom!
2018. jún. 12. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hasznald ugy, nem szivja be legalabb a fultisztito. Az, hogy hanyszor tunkolod bele, inkabb attol fugg, mennyit szeretnel ratenni :) en azert elszoktam aztatni boven a pillaim es a szemoldokom is.
2018. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2018. jún. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!