Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing fülbe? Nektek...

Köldök piercing fülbe? Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Talán elborultnak tűnhet a kérdés, de kifejtem.


Az utóbbi időben láttam egy csomó nemesacél-ezüst pearcinget, amiről azt gondolom, hogy olyan gyönyörűek és elegánsak, hogy akár fülbevalónak is beillenének.

A fülbevalókkal egyébként gyakran az a gondom, hogy a minőségi üzletekben aranyból, ezüstből és nemesacélból csak alap, basic darabokat találok.

Ezzel szemben ha egy fastfashion üzlet bizsu osztályára megyek, akkor szembe jön velem egy csomó sokkal extrább, de hihetetlenül botrányos minőségű rézötvözet, amiből nem kívánok vásárolni.

A kérdésem az, hogy egy köldök piercingnek sokkal vastagabb az a része, amit a bőrbe kell dugni?


Most konkrétan ilyesmi fazonra gondolok: [link]


Ti mit gondoltok erről?



2018. jún. 23. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha kettőt vennék egyből, akkor abból kijönne egy pár.
2018. jún. 23. 11:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy vastagabb, ahogy láttam másnál sokkal. Ha nagyon szeretnéd, tágíthatsz a füleden egy picit.
2018. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fülbelövésnél alapból vastag szárú fülbevalót lőnek bele, szóval kitágulni nem nagyon fog tőle.
2018. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nehéz a füledbe, fület amúgy is 0,8 v 1,2 mmre lyukasztanak, köldök pc 1,6 mm
2018. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hökkentene meg, én fél évig hordtam köldök piercinget a fülemben. Amit linkeltél, kifejezetten tetszik :D Viszont jóval vastagabb a szára, mint egy sima fülbevaló, vissza húzódott a fülem, miután kivettem, de berakni nem volt túl kellemes.
2018. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyet látnék egyből az jutna eszembe, hogy na ez se' tud mit kezdeni magàval...


Igen, sokkal vastagabb amúgy

2018. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Javarészt, mint írták, a köldökékszer szára vastagabb, mint a sima füllyuk, de ilyen méretre könnyen tágítható és utána össze is megy. Egyedül azzal lenne bajod, hogy a köldökékszer szára banán és nem félkör, vagy patkó, így ha ilyen lógós, nehezebbet veszel, akkor a fülcimpád kicsi lehúzná. Amúgy különleges, mivel roppant kevesen viselnek így köldökékszert.

Ha esetleg így szeretnéd hordani, akkor tegyél a füleidbe egy-egy nehéz fülbevalót, ami lógós, majd hord teljes 1 napig, majd másnapra ugyanazon lyukba dugj kettőt, ami szintén lógós és nehezebb. Utána testápolóval, vagy ha netán lenne otthon síkosítónak vazelin, akkor azzal könnyebben be lehet rakni a köldökékszert.

Viszont ami még ritkább, az a fülben vertikálisan direkt így szúrt ékszer viselése. Keresztbe, horizontálisan is ritka, de vertikálisan még ritkább.

2018. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!