Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj amikor kilyukasztják a...

Fáj amikor kilyukasztják a fületeket? :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron lyukasztották. Pisztollyal. Akkor amikor belőtte, kb. 1 másodpercig fájt, majd utána égett, zsibbadt. Ki lehet bírni, csak pár napig érzed.
2010. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha kilöveted,az nem fáj,csak kicsit sajog utánna.Én 2 hete lövettem ki az enyémet,és kb fél óra múlva semmi bajom sem volt.Nem bántam meg.29/L
2010. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én magamnak szúrtam injekcióstűvel, nem fájt, csak ropogást éreztem.. semmi érzéstelenítés nem volt.
2010. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem 5 évesen lyukasztották ki, és ahogy emlékszem enm fáj, csak sajog utána
2010. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem a szúrás nemfájt.utánna fájt a seb:S 2-3 hétig
2010. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugi ki lehet birni még senki nem halt bele:)
2010. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem tinikoromban a barátnőm szúrta át házilag egy vastag injekciós tűvel, de még így se fájt nagyon. de ezt a módszert nem ajánlom a mai eszemmel már senkinek!!!

el kell menni egy szalonba, ahol pillanatok alatt, sterilen, fájdalommentesen lyukasztják.

2010. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm szúrja steril tűvel. Már 6-ot szúrt. És egyeltalán nem fáj. :) A vérzés pedig normális, amúgy attól majd ne ijedj meg (ha tűvel szúrják vérzik).
2010. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem barátnőm szúrta,most lett először szúrva a fülem (volt már rajta 2 alap lyuk azaz fültágító*-*)

és én am nagyon féltem és nagyon fájt is,de lehet csak azért,mert bebeszéltem magamnak..

de én alapból félek az ilyenektől..de nem fájt sokáig,csak kb 1hétig.

Ki lehet bírni.. ha nekem sikerült akkor bárki másnak is sikerül :] xd

jaa és már biztos nem venném ki :]

2010. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én utoljára porcba lövettem,de az sem volt vészes.

Lövés után kis fájdalmat érzel,meg piros lesz,de amúgy semmi extra.

2010. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!