Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbelövéskor amelyik fülbeval...

Fülbelövéskor amelyik fülbevalóval kilyukasztják a fület az csak arany vagy ezüst lehet?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy tetetek fülbevalót, de nem szeretnék se aranyat se ezüstöt, még akkor se ha az csak 2-3 hétig van a fülben, inkább fekete színűt.
2010. jún. 21. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedték az aranyat,csak valami orvosi fémet.Ettől is begennyesedett:S
2010. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem kozmetikus lőtte, és ilyen gyógyfülbevalóval. Van belőle több fajta, láttam olyat is amibe fekete kő van :D ha ennyire a fekete tetszik :)
2010. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bizony, azt kell egy darabig hordani, amit akkor belőnek és az orvosi fém! Nekem is begyulladt egyébként!
2010. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több lyuk is van a fülemen, mindegyiket máshol lövettem. Nekem aranyat, aranyozottat és orvosi fémet lőttek bele. Soha nem gyulladt be, pár nap múlva kicserélhettem.

20L

2010. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!