Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bevállaljam nyáron a köldök...

Bevállaljam nyáron a köldök piercinget?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném és holnap délre kaptam időpontot, de ahogy egyre többet olvastam a tapasztalatokról elbizonytalanodtam.

Tudom, hogy strandra nem mehetek, de azért szeretnék még a nyáron menni.

A szolit mellőzni tudom, megpróbálom az edzést is az izzadás miatt.

Mire figyeljek még?

Mivel ápoljam hogy minnél hamarabb begyógyuljon?

További tapsztalokat is szivesen meghallgatok.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



##köldök#piercing#nyár
2018. júl. 11. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem köldök nem volt sose. de máshol volt/ van. szerintem nyáron is simán csak max ha nagyon nagyon meleg van ne.. én anno mikor microdermalt csináltattam nem csinálták meg mert volt vagy 40 fok és mondta a fickó hogy nagyon beizzadna meg stb stb. nem lenne kényelmes. kicsit vártam vele mikor enyhült az idő. én ápolni betadinnal szoktam meg hidrogénnel kipezsegtetni.
2018. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vállaljad de akkor már ne csak oda ;-)
2018. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidrogénnel ápolod? Apám, az komoly.
2018. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron csináltattam, de a helyedben inkább várnék őszig. Jövő nyárra legalább begyógyul és szép lesz, most pedig nem kell aggódnod a strand miatt. Melegben sokkal könnyebben elfertőződhet, és gyakrabban kell tisztítani.
2018. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lemondtam az időpontot, megvárom az őszt:)

Koszonom a valaszokat!

2018. júl. 12. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
hidrogén peroxid. a sebeket is ezzel pezsegtetik ki. természetesen gyógyszertári hidrogén peroxidot szoktam venni :)
2018. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali! Az octenisept spray szerintem a legjobb, én is ezt használtam. Én úgy tudom, a hidrogént inkább csak végső esetben szokás használni, durva gyulladáskor, vagy hegesedéskor. Egyébként nagyon kedves piercing a köldök, nincs vele sok baj általában, csak nagyon sokáig tart a gyógyulás. De ha titánnal szúratod, lehet, hogy le tudsz spórolni belőle egy-két hónapot. :) Sok sikert hozzá!
2018. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!