Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti milyen sminkeket...

Lányok ti milyen sminkeket szoktatok készíteni magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Én a természetes hatású sminkeket preferálom.

Alapozó, púder, korrektor, egy kis highlighter, alkalmanként minimális pirosító.

A szememre pedig nagyon vékony tust szoktam húzni, az alsó vízvonalamat kihúzom nude színű szemceruzával, aztán jöhet a szempillagöndörítés és spirálozás.

Néha használok rúzst is. Rózsaszínt és bordós-pirosat.

2018. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Alapozó, korrektor, púder, enyhe bronzosító, szempillaspirál és szám színével megegyező minimális rúzs
2018. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hétköznaponként igyekszem kerülni a sminket, általában csak rúzst rakok magamra (műszempillám van, szerencsére a bőröm sem problémás, így nincs mit takargatni). Ha megyünk valahová, komolyabb eseményre, akkor pedig sminkelek rendesen. Hidratálok, primert rakok, alapozok, kontúrozok, megcsinálom a szememet, teszek highlightert, pirosítót.
2018. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hétköznap: hidratáló, primer, alapozó, korrektor(szem alá), púder, pici bronzosító vagy pirosító, pici highlighter, valami visszafogott szemhéjpúder, szempillaspirál. Alkalomra: ugyanez, csak kicsit erősebb bronzer és highlighter, erősebb szemhéjpúder vagy ritkán tusvonalat húzok illetve rúzst is csak ritkán használok.
2018. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem alapozok, mert nem szeretem, csak a szemhéjamra. Szemre elég erős füstösebb sminket szoktam csinálni, fekete, piros, vagy szeretem a zöldes-barnás duochrome szemhéjpúdereket is, és ehhez egy jó erős szemhéjtus és szempillaspirál. Világoskék szemem van, más színek sajnos nem túl jók hozzá, a természetes barnákat meg nem szeretem :(

A szemöldökömet is elég erősre és sötétre festem, de a bőröm nagyon világos, és fekete hajam van.

Ha rúzsozok, akkor a sötétebb árnyalatokat választom, vagy pirosat, ehhez többnyire csak szemhéjtust és spirált használok szemre.

Nekem ez a hétköznapi, munkába járós, meg a bulismink is.

2018. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Minden napra korrektor, pirosító arcra és orra (szeretem, ha olyan hatást kelt, mintha le lennék égve, nem tudom miért), szempillaspirál szemre és valami merész színű rúzs (ami általában piros vagy mályva).
2018. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!