Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Evana vagy Catrice alapozó?

Evana vagy Catrice alapozó?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam Evana face advance vagy Catrice hd liquid alapozó?

2018. aug. 21. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Evanát nem használtam, de a Catricet nekem nagyon nehéz volt eldolgozni
2018. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen Catrice. Hiába van Mac, Nyx és drágább alapozóim, az összeseg leveri a Catrice.
2018. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Én az Evana Face Advanc alapozót mondanám. Őszintén szólva én is nagyon félve vettem meg, mert üzletben nem találtam sehol, nem tudtam tesztelni, csak az Evana webáruházból tudtam megrendelni. De nem bántam meg és egyszerűen imádom, gyönyörű tőle az arcom. Természetes, nem maszkhatású és üde az arcom. Nagyon kellemes az illata és nem irritálja a bőrömet. Sőt én még korrektort sem használok mellette, mert eltünteti a karikámat, nem ül bele a ráncba. A szememet sem irritálja. Nem szárítja a bőrömet, pedig minden nap használom, inkább úgy érzem, hogy hidratálja. Az ára pedig nagyon kedvező. Ez az én kis magán tapasztalatom.
2018. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
71%
Az Evana profi sminkek, meg sem közelíti a drogériást! Evana mindenképpen.
2020. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Catrice. 4/4: az Evana termékei az Aliexpressen és a Temu oldalán is megvásárolhatóak. Az Evana artist face paint krémes testfesték a TEMU oldalán Veronni 20 Color terméknévként fut. Még az ecsetek is totál ugyan azok. Szóval semmiképpen sem professzionális márka. Nekem is nagy csalódás volt látnom, dehát ez van. Megveszi Kínában és rányomja, hogy Evana. Ettől még nem lett profi magyar márka :(


A Catrice-nek van egy kis múltja és az összetevői jobban bevizsgáltak, mert európai. Nem azzal van a gond, hogy kínai, hanem azzal, ahogy tálalva lett a márka. Nekem iszonyat image romboló, ha ilyet látok.

febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!