Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágító egészségügyisként?

Fültágító egészségügyisként?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fültágítót, de eüs suliba járok. Orvos szeretnék lenni egyszer, de nem tudom hogy egy fültágítóval a fülembe mit mondanának az emberek, betegek. Maximum 9mm lenne szóval nem óriási. Szerintetek hanyagoljam ezt a tágeszt vagy lenne esélyem azzal is dolgozni valamilyen formában az egészségügyben? Menni fogok öregek otthonába, bölcsibe, és kórházba gyakorlatra. Félek hogy nem engednének annyi esélyhez jutni mint egy tágító nélküli embert.

2018. aug. 29. 18:25
 1/9 anonim válasza:
100%

Keresgélem a neten, de sajnos nem találom: anno (ha éltél is, igen kicsi lehettél még) volt egy műsor a tévében -mindegy végülis, de Friderikusz show- amelyben bemutattak egy gyerekorvost, akinek még a feje is tetovált volt. Tele volt piercinggel. Nem esküdnék meg rá, de úgy emlékszem, magyar volt és iszonyú szimpatikus.

Nézd, egy biztos: meglehetősen konzervatív társadalom a mienk (már-már begyöpösödött) így az átlagostól eltérő külsőt még mindig előítéletek fogadják. Az biztos, hogy nem lesz könnyű dolgod, ha bevállalod, viszont sikert is hozhat, ha emberileg és szakmailag valami kiemelkedőt hozzá tudsz tenni. Aki kilóg a sorból, mindig nagyobb elvárással szembesül, mert "más". És ez főként a szakmai felettesekre vonatkozik, a munkád pedig ugye elsősorban rajtuk fog múlni. A betegektől kevésbé kell tartani, ha híre megy a külsődnek és annak, hogy mellé jó frj vagy és szakmailag is penge, hamar közkedveltté válhatsz.

Más típus vagyok és már nem is a legfiatalabb, de arra biztatlak, hogy ne alkudj meg, bátran legyél olyan, amilyen szeretnél!

2018. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2018. aug. 31. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Én dolgoztam idősek otthonában (2-ben is), és van fültágítóm. Egyik helyen sem szóltak miatta. Igazából ez hely, és vezetőség függő.
2018. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítőben sem volt vele probléma.
2018. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Van egyébként a környékünkön egy kórház, ott két betegtologató srác is fültágítós, az egyik mellé még az a tetőtől talpig tetovált típus. Mindketten nagyon jó fejek, a betegek nagyon szeretik őket.
2018. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell a para. Exem pl tetovált, fültágítós, több pc is van neki, szakállas (sőt anno raszta volt)

Szakmájában elismerik, mint ápolót a sürgin, van hogy dokik helyett is megoldja a dolgokat, mert hiába a doktori a seggükben...sík hülyék...


+van bőr színű szilikon tágesz s az kevésbé feltűnő, ha zavarónak érzed.


A vendéglátásban pl felszolgálóként nem mindenhol fogadják el, de kezdenek az emberek nyitottabbak lenni ezekre.

2018. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem nem para,a 9 mm alapból még nem egy feltűnő és nagynak mondható dolog, amit mindenki észre vesz, emelett sok orvos és osztály vezetőnek is van PC tetoválás fültágitó akiket ettől független elismernek!!Az embert igen lehet sokan a külső alapján ítélik, de ha a szakmában és a tanulmányaid során jó eredményeket érsz el akkor nem lessz baj, főleg h ha szét nézel te magad is láthatod h ember hiány van elég durván az egészségügyi intézményekben...! Ez olyan mintha valakit nem vennének fel mert nm modell pl... Egyépként múlt héten voltam pont kint a kórházba ahol a beosztott osztályvezető fő orvos mindkét karja végig volt tetoválva, ha emiatt nm szólnak akkor szerintem nincs miért aggódnod!! Főleg h kis fültágitórol van szó!sok sikert ha még nem vágta bele, én véletlen át szakítottam a bal fülemben a két jukat így én is tágitom hogy ne nézzen ki durván, és ne legyen eltérés a két fülcimpa között. :)
2018. szept. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. szept. 26. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is egészségügyi iskolába járok. Szociális gondozó szakra és van egy 10mm-es fültágítóm, és 3 tetoválásom elég látható helyen. Ha beleraksz egy olyan tágítót amin nem lehet átlátni akkor ennél a méretnél szerintem simán olyan mintha csak egy fülbevaló lenne, nem hiszem hogy szólnának érte vagy egyáltalán észrevennék
2018. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!