Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A páros ajak piercingek ára...

A páros ajak piercingek ára ugyanannyiba kerül mint az egydarabosoké a Westendben?

Figyelt kérdés
Vagy félreértettem az árlistát? Mert az azért számítana nekem hogy 12-ért vagy 7-ért csináltatom, de ha csak félreértettem és itt is 12-14 a kettő, akkor nézek azért véleményt más helyekről is inkább. [link]

2018. aug. 31. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a két ékszert egybe számolva az egész ennyi. Westend-tattoo általam eléggé borzalmasnak titulált hely, amit még sok másik ember is oszt, többek között rengeteg testékszerző. A szimmetrikus ékszereket sokszor elrontják, ferdén szúrnak, és a többi. Persze akadnak olyanok, amit képesek megcsinálni. Viszont szerintem célszerűbb nem ott készíttetni. Van annyi remek szalon és szakember a fővárosban, hogy ne a plázaszalonokba menj.

Amúgy az árak a fővárosban kb egy síkon vannak, a minőség nem mindegy. Westendben akad pár titán ékszer ami amúgy nem titán, csak bevonatolt titán. Persze ezt nem kötik senki orrára.

Amúgy mindent nézve:

Titán anyagú testékszerek darabos ára nagykerárakkal számolva 90-150 Ft/db. A szúráshoz kellő tű ára 40-50 Ft/db. Gumikesztyűk ára 20 Ft/pár (és akkor ez minőségi kesztyű de attól még egyszerhasználatos!), használt fertőtlenítő, eszközök fogyóértéke, papírtörlő, mull lap...stb kb 50 Ft/szúrás. Tehát mindennel együtt is legfeljebb 300 Ft-ból kijönnek a testékszerezők 1-1 szúrt ékszerrel. Itt te egy duplát akarsz, az 600 Ft. Persze árak alapján 6-8 ezer, mivel van széket/helyet bérel, vagy a nagy részét leadja. Mivel nincs semmilyen hivatalos piercer (testékszerező) tanfolyam, sem OKj-s sem FEOR sem semmilyen más rendszerben itthon, így csak a gyakorlás és a felépített tudás számít. Ahol futószalagmód szurkálnak össze-vissza, ott kevesebb idő fordítódik a precizitásra, inkább a mennyiség a lényeg a plázákban, mivel ott eléggé drága egy helyiség bérleti díja, megvenni pedig nem lehet őket.

2018. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennél teljesebb választ nem is kaphattam volna, dobtam egy üzenetet, és köszönöm! :))
2018. szept. 1. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!