Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mikortól nagy a...

Szerintetek mikortól nagy a fültágító?

Figyelt kérdés
Tudom, szubjektív, kinek mi, de hány mm az, amire azt mondjátok, hogy már nagy? Illetve, van e nektek? Nekem 30 mm fém van a bal fülembe, és kicsinek találom, viszont nagyon vékony a bőr, így ennél a m3retnél maradok.

2018. aug. 31. 22:23
1 2
 11/13 $$$$$ ***** válasza:

Hát szerintem a 30 as még elmegy. Az annál nagyobb már nem tetszik... De egyebkent nekem nagyon tetszenek azok a lanyok akiknek van pc-je ,fültágesze ,tetkója. De úgy vagyok vele hogy tetkobol bármennyi lehet tettszik. Pc böl viszont max : septum vagy orr pc,egy industrial,egy vagy kettő snake bite, nyelv pc, meg intim pc-k .Vagy másfajtak is bejönnek csak az a lényeg hogy ha pl egy lanynak az arcan van vagy 15 pc az már nem tettszik.Vagyis eddig nem láttam oylan lányt se élöbem se képen akin tetrszett volna ha az egész arca tele van PC-vel. Fültágesz meg max 30 as. A 30 asnal nagyobb már nem tetszik...

18/F

2018. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mikor már úgymond nem illik az archoz.Van akinek jól áll a 40 mm is,van akinek a 20mm a tökéletes optikailag,van akinek a kisebb stb,arctól függ.Enyém 30 mm,jól állna még a nagyobb is,de nem akarom nagyon tágítani már.
2018. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10-12mm-es szerintem még igényes s aránylik a fülhöz.

A felette lévőknél bántják a szememet a fül vs tágesz aránya.


De ettől függetlenül alkotásaim között vannak nagyobb tágeszek is.

Szeretek egyedit alkotni.

2019. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!