Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen pórustisztítót használj...

Milyen pórustisztítót használjak estére, ami az alapozó leszedése után hasznos lenne számomra?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában olyan problémával küzdök, hogy az alapozót (Maybelline) nem tudom megfelelően jól eltávolítani a bőrömről. Próbáltam már kendőt, micellás vizet, sima smink lemosót, gyakorlatilag mindent.

Szóval ennek következtében az én bőröm nem pattanásos lesz, hanem arccsont körül, apró, átlátszó-sárgás, grízes miteszer szerűségek jelenek meg, amiket folyamatosan nyomkodni kell, minden nap..

Ez nyilván - gondolom én-, attól következik be, hogy eltömődnek a pórusaim.


Alapvetően érzékeny arcbőröm van, de nem pattanásos, inkább száraz.


Mit ajánlanátok? leginkább DM/Rossman üzletekben kapható termékre lennék kíváncsi!


Köszönöm a segítséget!



2018. szept. 5. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sminklemosás és arcmosás után is ez van? Milyen az arclemosód?
2018. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg ezt: Balea 3in1 Frissítő Arctisztító Kendő Lótuszvirág

[link]


A többitől ennek fejében még pattanásos is voltam, pl a méregdrága micellés víz mindegyik fajtájától


Szerencsére kis terület és nem látszódik olyan feltűnően napközben, de amint leszedem az alapozót és megfeszítem ujjal ott az arcom, akkor előjön ez a grízes terület és mindegyikből ez a sárga truyika jön ki..


Gondoltam arra h lehet az alapozótól is lehet, mert időközben a Maybelline eltörölte egy nagyon jó, érzékeny bőrre kifejlesztett alapozóját és jött helyette ez az új, ami bár ugyan azon a néven fut és szintén érzékeny bőrre van, de már köze sincs hozzá... :( Ez egyébként a Maybelline Affinitone Mineral.

2018. szept. 5. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt használod arclemosónak? És sminklemosónak mit?
2018. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak ezt használom

Nem sminkekem magam, csak alapozót viszek fel.

2018. szept. 6. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alapozó smink. És ahogy látod, elég makacs.

Két terméket kellene használnod. Csak eggyel nekem is fenn maradna az alapozóm.


Egy sminklemosó és utána egy arclemosó.

2018. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És sminklemosó melyik legyen? Tudsz valamit ajánlani?

Félek már kísérletezgetni, mert tényleg az egyiktől vagy száraz lett az arcom, vagy pattanásos, vagy nem volt jó utána a tapintása az arcomnak... Mindegyikkel volt valami.

2018. szept. 6. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem amilyen termékek beváltak smink leszedésre mixa very pure micellás vizével át törlöm az egész arcom a nagyját leszedem ahogy tudom majd leöblitem vízzel, és a mixa olajos lemosojaval utana at mosom az arcom nyakam leoblitem és kitisztija a porusaim és el is tavolitja a maradek sminket.
2020. dec. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!