Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten tudtok piercingest...

Budapesten tudtok piercingest ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Külvárosban esetleg? Jó lenne 8 ezer körül kijönni, de persze azt sem szeretném hogy rosszul sikerüljön. Már végigolvastam mindent, ugyanaz a pár hely megy, mindegyik belváros, ott eprsze hogy annyi amennyi..

2018. szept. 6. 05:01
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Westend tattoo and piercing
2018. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magic tattooban (Király utca) most pont akciós (amúgy sem drága). Tetováltatni voltam ott, de jófejek voltak, igényes a hely, gondolom egy piercing sem jelent számukra kihívást.


[link]

2018. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

swastika tatto and piercing

ok a legjobbak, osszes pcmet geri csinalta, semmi problema nem volt veluk. gyorsan es sterilen dolgozik. nem mellesleg kifejezetten alacsony araik vannak. :)

2018. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Én is a WestEnd-et ajánlanám. Mondták már nekem, hogy nem olyan jó hely, ezért elmentem egy puccos szalonba Újpesten, de ott nagyon elrontották a piercingemet. A WestEnd-ben viszont pikk pakk megcsinálták 1000x jobban. A párom piercingjét is kijavították, értik a dolgukat. Csak annyi, hogy (tudtommal) nem használnak érzéstelenítést, meg néha elég sietősek, mikor nagy a forgalom.
2018. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Westendet egyáltalán nem ajánlanám,nagyon csúnyán dolgoznak és flegmák is.Sok vendégem panaszkodott rájuk.Amúgy hová szeretnél? Én igaz nem szalonba,de szoktam szúrni,2-3 ezerért.
2018. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!