Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám kivenni a...

Hogyan tudnám kivenni a golyós fülpiercinget?

Figyelt kérdés

Még múlt májusban szúrattam a fülcimpára mégegy lyukat, és egy ilyesmi a piercinget raktak be: [link]

Már egy ideje ki szeretném venni, de egyszerűen sehogy sem tudom leszedni. Ha jól tudom, ezt a fajtát csavarni kell, de egyáltalán nem mozdul egyik irányba sem, pedig már próbáltam zsepivel ráfogni, sőt még harapófogóval is, de úgy sem tudtam lecsavarni sehogy. Tudna valaki ötletet adni, hogy mit tehetnék? (egyáltalán merre kéne csavarni?)



2018. szept. 25. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen talpas, akkor elsőnek megtisztítod alaposan és utána az óramutató járásával ellentétesen kezded csavarni úgy, hogy a talpat is lefogod és a golyót is. Ha úgy sem megy, akkor menj el egy testékszerezőhöz, ő lecsavarja neked. Van erre egy külön golyófogó és mivel nagyon könnyű vele még erősen is rátekerni valamit, sokszor ez okozza, hogy szinte nem lehet leszedni.
2018. szept. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Próbáld gumikesztyűvel. Ha nem megy, akkor menj vissza a piercerhez. Én se tudtam kicsavarni anno mert a fogóval nagyon erősen ráhúzta, visszamentem és meglazította annyira hogy ki tudjam magamnak is venni.
2018. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!