Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tanulhatnék meg szépen...

Hogyan tanulhatnék meg szépen sminkelni? Vagy törődjek bele, hogy béna vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Kb. 10 éve sminkelem magam rendszeresen, de sose vagyok elégedett az eredménnyel. Maszatos, csúnya, igénytelennek néz ki, akármilyen jó minőségű termékeket is használok. Hiába nézegettem smink tutorialokat is videón és fotókon, az én sminkem még csak a közelében sincs azoknak. A tusvonalról pl. már teljesen le is mondtam, képtelen vagyok úgy meghúzni, hogy igényesen nézzen ki, pedig sokat gyakoroltam mindenféle termékkel géltől kezdve folyékony tuson át tusfilctollig. De úgy igazán semmit se tudok rendesen felvinni, kivéve talán a rúzst. Pedig egyébként szeretem a sminkelést és érdekelnek a sminktermékek.

Nem hinném, hogy arról van szó, hogy semmilyen smink nem áll jól nekem, mert pl. amit ballagásra készített nekem egy profi sminkes, az nagyon jól nézett ki rajtam.

És egyébként nagyon jó a kézügyességem, szépen tudok rajzolni, de a sminkelés valamiért mégsem megy. Van még valaki így ezzel? Mit tegyek?


2018. okt. 17. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Menj el tanfolyamra.
2018. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. A kézügyességem nagyon jó, de a sminkelés az kihívás nekem is, főleg a szemeim kihúzása. Az egyetlen dolog ami segített az a lassú haladás. Annyira lassú ès finom mozdulatokkal szoktam a szememet kihúzni, hogy akár fél órán át is csak ezzel az egy résszel haladok. Sajnos ennél jobb módszert nem találtam, de legalább hatásos csak sok időt igényel.
2018. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Legyen jó az alap is, figyelj oda hogy jól hidratált legyen a bőr esetleg próbálj primert is használni hátha segít valamit (nekem nem, de van olyan aki esküszik rá) bőr radírozz nekem sokat segített. Ne siess ha sietned kell akkor eleve úgy állj hozzá hogy csak minimális smink kell "lépések kihagyásával" vagy semmi smink. Nekem az is segített hogy nem alapozót használok hanem BB krémet és színezett krémet és akkor azt építem, korrektorozom még ha kell.
2018. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem az első miért lett lepontozva, tényleg hasznos ha elmész pár alkalommal sminktanfolyamra. Ott tudnak segíteni hogy mi is nálad a gond, a technikád rossz-e vagy nem megfelelőek a sminkcuccaid.
2018. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyéni sminktanfolyam. Megtanítanak helyesen és szépen sminkelni. Sok sminkes vállal ilyet.
2018. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!