Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúként nyelv és köldök piercing?

Fiúként nyelv és köldök piercing?

Figyelt kérdés
Hol tudnék olyan helyen csináltatni ezt a 2 piercinget, ahol nem néznének rám fura szemmel? Lehetőleg Pesten
2018. okt. 18. 06:43
 1/6 anonim válasza:
51%
Bármelyik meleg bárban.
2018. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

A nyelv miatt nem fognak furán nézni. De a köldök, hát... ugye tudod hogy tényleg a melegek csináltatják oda? Viszont őket nem is érdekelné hogy néznek rájuk ilyen kérdéssel. Készülj arra hogy aki szúrni fogja minden köldök pc-t kérő csajnak el fogja mesélni hogy "képzeld egy srácnak is szúrtam nemrég. Tiszta gáz, nem?" És majd egy jót nevetnek rajtad. (Kivéve ha tényleg meleg vagy, akkor nem lesz ebben semmi érdekes.)


Amúgy nekem is volt, én imádtam, csak ki kellett vennem.

2018. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
swastika tattoo
2018. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik szalonban. Ha emiatt beszólnak, megfordulsz és kimész. A profi piercerek láttak már mindenféle furcsaságot. Valószínűleg évente több férfi szúrat náluk köldök piercinget is, így ez nem nagy szám. Egy normális szalonban udvariasak, korrektek. Nem fogják kockáztatni a jó hírüket azzal, hogy megalázzák a vevőt. Amiatt, hogy utólag mit gondolnak rólad, ne aggódj. Valószínűleg nem te leszel a legérdekesebb a vevő náluk.
2018. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem fognak furán nézni rád. Te egy kuncsaft vagy és ki fognak szolgálni. Nekem is van mindkettő, és nem volt semmi ilyesmi.
2018. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, te fiú vagy?

Amúgy már megcsináltattam, és tényleg semmi nem volt, elmondták mit hogy csináljak és ennnyi volt

2018. nov. 4. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!