Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudok tenni, hogyha a...

Mit tudok tenni, hogyha a piercinges valami megbotránkoztatóan ferdén szúrta a septum piercingemet?

Figyelt kérdés
Állítólag tisztességes piercer, jó beszámolókat is olvastam, nem is értem. Menjek vissza újraszúratni? Vagy nagyon gáz, ha úgy hagyom, ahogy van?

2018. okt. 23. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha téged nem zavar, akkor hagyd így, elvégre neked kell, hogy tetsszen.

Ha zavar, menj vissza, és szólj, hogy amúgy ez baromi ferde, ilyenkor mi a teendő- újraszúrják, mint kompenzáció esetleg, vagy ez hiú ábránd, és így jártál.

2018. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első.


Ennyire bizonytalan vagy magadban? Láttalak már ilyen kaliberű kérdések alatt. Rákattintasz egy kérdésre, tudván, hogy semmi értelmeset nem fogsz tudni hozzáfűzni, mert amúgy egyáltalán nem foglalkoztat a téma, de valószínűleg szétrepedne a fejed, hogyha nem adhatnád más tudtára a prosztó véleményed. Lenyűgöző.

2018. okt. 23. 20:18
 3/7 Metionin ***** válasza:
49%
Én visszamennék a helyedben és rákérdeznék. Amikor kész lett nem tűnt fel hogy ferde?
2018. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltűnt, rá is kérdeztem, azt mondta a srác, hogy normális, mert fel van dagadva az orrom és ezért ferdének látszódhat. De nem csak annak látszódott, hanem az is volt, és most, hogy már egészen lenyugodott a seb látszik igazán.
2018. okt. 23. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hol szurattad és ki volt? Én is mostanában akarnék szuratni egyet
2018. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam privátban. Egyébként az első válasz törölve lett, nem 20:11-nek lett szánva az üzenet.
2018. okt. 25. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szúrtam már jó pár septumot, szúrás után nem durran be pár perccel. Mint minden más ékszer, ez is duzzad kicsit, de csak szépen lassan, több óra alatt. Alapból nem könnyű szúrni septumot, mivel jelölni nehéz úgy, hogy lássa az, aki szúrja, hiszen, ha fogóval lefogja, máris nem látja, hogy hova rakja a fogót. Ha szabad kézzel csinálja, mert sokan nem szeretik a fogót, akkor ugyan az egyikre rá lehet rakni és nem túl vastag a szövet, de mivel mindenki arca aszimmetrikus kicsit, így könnyű ferdére szúrni, akár jobbra-balra dőlve, akár előre-hátra dőlve. Ezért célszerű a szemtengelyt és a szájat nézni fővonalnak.

Célszerű visszamenni és mondani neki, hogy bizony, ez ferde lett, ha normális, rendes, akkor zokszó nélkül újra szúrja, hátha már pontosan, de mond el neki, hogy szerinted merre ferde, hogy tudja, hogy mit javítson rajta. Van, akinek olyan orra van, hogy ha az orrhoz viszonyítom a septum ékszert, akkor egyenes, de archoz képest ferde, vagy fordítva. De ne add fel ;) Minden jót!

2018. okt. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!