Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonosok! Elsősorban most...

Avonosok! Elsősorban most azokat az embereket kerdezem akkik szoktak rendelni az Avonból, szerintetek a novemberi katalógusból rendeknek vagy inkább varjam meg a decemberit? A decemberi katalógusban vannak akciók a karácsony miatt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Decemberiben inkább szettek/ csomagok szoktak lenni nagyobb számban
2018. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 11. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Novemberiben olcsóbbak a dolgok mint decemberiben
2018. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 11. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy szinte mindig minden akciós, csak odaírnak egy "eredeti árat", aztán hónapokig "csak ennyi" "csak most"

Inkább az akciók között van egy pici különbség, párszáz ft

2018. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 12. 19:54
 7/9 Timi179 ***** válasza:
szerintem is-is. A novemberi szokott nálunk az igazi karácsony lenni! Decemberben számolni kell az esetleges készlethiányokkal, csúszásokkal. Tervezd a nagyobb dolgokat inkább novemberre.
2018. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az szerintem attól függ mit szeretnél venni.
2018. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Több év tapasztalata alapján:

A novemberi katalógusban általában alacsonyabbak az árak.


Meg kell jegyeznem viszont, hogy előfordulhat limitált, kifejezetten az ünnepekre kiadott termék, ami lehet, hogy csak a decemberi katalógusban lesz benne.


Én a novemberi katalógusból adnám le a rendelések zömét, de átnézném a decemberit is egy esetleges különleges cukiságért...:)

2018. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!