Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek szerint már soha sem fog...

Ezek szerint már soha sem fog beforrni a septum piercingem?

Figyelt kérdés
5 éve van septumom, még 15 évesen szurattam, ezidáig pedig nem is igazán volt huzamosabb ideig kivéve, inkább felhajtva. Viszont nemrég kivettem 1 hétre, csak kíváncsiságból, aztán megnéztem és ugyanúgy belemegy az 1,2-es szár, amivel szúrva lett. Annó kitágítottam 3 milisre, de hamar kivettem mert az nem állt jól, és akkor vissza is ment eredeti méretére. A kérdés az, ha kivenném hetekre vagy hónapokra, esetleg akár egy évre, akkor is megmaradna a " standard " lyukacska? ( Egyébként nem tervezem kivenni, ez a kedvenc piercingem, és ezen kívül mindegyik másik napok után beforrt - ajak, szemöldök, fül -, amit amúgy furcsállok is, mert a septum nem)

2018. nov. 26. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha rendesen meg vagy gyógyulva egy piercing lyuk (ami általában 1-2 éves állandó hordást igényel gyulladások nélkül), akkor utána már nem forr össze úgy. A lágyszövetesek (belülről száj, ami kifelé irányul, nyelv, bizonyos intimek) igen, idővel.

Általában mindegyik gyorsan összezárul, de nem forr össze. A felszíniek össze tudnak valamellyest, de a helye meglátszik (bemeneti és kimeneti pontok). Idővel a test változik, így a lyuk is vele, tehát szűkülhet, vagy nyúlhat (ékszer nélkül is).

2018. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!