Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miert szemcses az alapozo...

Miert szemcses az alapozo vagy puder az arcomon?

Figyelt kérdés
Atkenem mindig kremmel elotte. De mindig ilyen pottyos, szemcses az arcom ha felvittem ra.. Alapozo lenne rossz az arcomhoz? (Vegyes borom van, szemoldolnel allamnal szoktam atfenyleni)
2018. dec. 8. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átradírozni az arcbőröd aztán primer és úgy alapozó. Én is vegyes bőrű vagyok és nekem is ez volt a problémám (igaz én csak színezett Bb krémet használok) elmentem kozmetikushoz az teljesen megtisztított illetve azóta rendszeresen radíeozok/hámlasztok (ezt neked kell kitapasztalni milyen gyakran jó a bőrödnek de egy kozmetikus biztosan tud tanácsot adni)
2018. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoktam radirozni, de nem mindennap.. Radirozason kivul nem csinalok arcommal semmit, mert erzekeny nagyon, mindentol kipattogok
2018. dec. 9. 14:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Primert meg nem hasznaltam sose, gondolom a sminknek ad tartossagot?!
2018. dec. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!