Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korrektort vagy alapozót...

Korrektort vagy alapozót vásároljak fotózásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pénteken szalagavatóm lesz, előtte pedig a tabló fotózás. Sosem sminkeltem szempillaspirálon és szemöldökceruzán túl, ezért abszolút távoli nekem, hogy hogyan kell használni alapozót, korrektort és ilyeneket. Kijött néhány piros folt az arcomon és nem tudom, hogy mit kellene használnom. Semmiképp sem szeretnék egy "full makeupot", nem akarok magamra kenni primert, alapozót, korrektort, púdert, tehát egy komplett smink kupacot. A lehető legminimálisabb sminkkel szeretném elérni, hogy szebbnek hasson a bőröm. Ha szükséges, mattító púdert még tudnék használni rá. Mit kellene vásárolnom, korrektort, vagy alapozót? Gondolom az alapozóval az egész arcom színét egységessé lehetne tenni, de az el is takar pirosas bőrhibákat? Vagy elég lenne a korrektor púderrel? Nagyon köszönöm annak, aki ebben segítene egy válasszal!

2018. dec. 12. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy jó bb krém? krémmánián keress rá, hogy melyikek a legnépszerűbbek és a legjobbak.
2018. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A BB krém valóban jó. Nem ad teljes alapozó hatást.
2018. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sminkes vagyok. Szerintem egy jobb fedesű bb krém elegendő lenne, üde hatást adna a bőrödnek, és azt a kis piros foltot szerintem tökéletesen fedné.
2018. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha csak a pirosas bőrhibák miatt aggódsz, akkor megnyugtatták, nem kell aggodni, nekem 1 éve volt fotózás és pont előtte nőtt az orrom közepére egy pattanás, photoshoppal megoldották, de alapból mindenkiét javították digitálisan.
2018. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak a közeli drogériába volt lehetőségem eljutni, ahol szinte semmi választék nem volt, így az egyetlen termét, ami passzolt a bőröm színéhez, az egy folyékony korrektor volt. Még így is halványan átüt, de szerintem nagyon sokat javít azon a nagy folton. Remélem, hogy nálunk is feljavítják a fotókat normálisan, mert tavaly az egyik osztályban konkrétan porcelánbabára retusálták őket és borzasztó mű hatása volt...
2018. dec. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!