Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tanuljak meg ennyire...

Hogy tanuljak meg ennyire szépen sminkelni?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Sajnos nekem nincs valami szép arcom.

Nem általánosítok, de egy csomó, 16 éves lánynak annyira egyforma az arca-szép szemöldök, nagy szemek, nagy száj, pisze nózi, kiugró arccsont, hibátlan bőr.

Na, nekem egyik sincs meg. Sminkkel próbálok javítani, de egyszerűen nem akar összejönni. Szoktam nézni sminkvideókat, jó sminktermékeket veszek, de nem értem, hogy csinálják meg.

Küldök nektek képeket:

[link]

Például ilyenre gondolok. Ahol én lakom falu, ott minden második lánynak ilyen a sminkje, és nagyon szépek.

Én, ha kisminkelem magam, estére már látszik, hogy álmos vagyok, meg, hogy nem vagyok szép.

Vagy fogadjam el, hogy az én genetikám nem ilyen?:(

Ezeket használom minden nap: rúzs, szempillaspirál, primer, alapozó, kőpúder, tus, pirosító, szemöldök pomádé.

De nekem közöm sincs az ilyen kinézethez.


2018. dec. 18. 16:53
 1/4 anonim válasza:
73%
Ha szépen akarsz sminkelni, menj sminktanfolyamra. Például a szemöldököd lehet szép ha kiszedeted, vagy ha fested. A börőd is lehet hibátlan, pl kozmetikusnál arctsiztítás. Az hogy nincsen nagy szemed és szád attól nem vagy csúnya. Az orrodat tudod kontúrozni hogy kissebnek tünjőn. És attól hogy nem nézel ki úgy mint minden másofik lány az utcán, attól még lehetsz szép és egyedi :)
2018. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
57%
Előző vagyok. A fiúknak alapból is a természetes arc tetszik, nem az annyira agyonsminkelt, mint a kép amit linkeltél.
2018. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sminkes vagyok, a képen látható sminket egyszerű elkészíteni, viszont az a szemöldök borzasztó,olyat ne akarj. Mit találsz ebben nehéznek? (nem bantasból, ha tudok szívesen segítek.)
2018. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezen a képen nagyon látványosan látszik a photoshop ezért enyire sima hibátlan a bőre szinte nincsenek is porusai.

Vastag alapozó réteg,kontur,bronzosito,szemhejouder,tus,műszempilla soros,rúzs,és kihuzott szemöldök bár való igaz nem a legigényesebb szemöldök ez kb kezdőként csinálok ilyen szemöldököt, senki sem tökéletes.

2020. jún. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!