Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tanuljak meg sminkelni?

Hogyan tanuljak meg sminkelni?

Figyelt kérdés
Abszolút béna vagyok az ilyen fodrászkodás, sminkelés témában, de nem szeretnék az lenni. Hogyan tanulhatnék meg sminkelni? Egy egyszerűbb szemfestést, vagy éppen tussal kihúzni a szemem, akármi?!

2014. máj. 1. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolni kell, semmi egyéb nem segít.

Nézz videókat youtube-on hogyan kell csinálni és csináld. Ha nem jó mosd le és csináld meg újra és újra.

2014. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt vettem gagyibb, olcsóbb sminkpalettákat meg szemhéjtust gyakorláshoz. Elég sok kitartás kell, mire belejössz, de megéri a fáradtság. Amíg béna voltam a tusvonalban, addig fél óra volt a művelet, most már kb 3 perc :). Ja és csomó ilyen videót néztem, sok jó tipp van ezekben. Aztán amikor jobban belejöttem, akkor vettem drágább, minőségibb sminkeket.
2014. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Youtube videók,vagy csak próbáld meg képekről leutánozni az egyes sminkeket,vagy esetleg ha van olyan barátnőd,aki már jobb benne,mondd neki,hogy sminkeljen,és mutassa,magyarázza az egyes lépéseket.
2014. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!