Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akiknek van porcban fül...

NagyPamela kérdése:

Akiknek van porcban fül piercingje, az mennyire fájt?

Figyelt kérdés
Nekem jövőhét szombaton lesz fül kilövetésem, ugyanis szeretnék egy Helixet, viszont a fülem porcos részébe szeretném, és kicsit tartok tőle:/

2019. jan. 3. 19:56
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a szúrástól nem kell tartani, az nem olyan vészes, inkább az fáj jobban, ami utána jön (a gyógyulás).
2019. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmiképp se lövesd! Lövésnél sok rossz kialakulhat. Érdemesebb kiszúratni egy tényleg jó szakemberrel (érdemes a plázaszalonokat kerülni). Ápolásra kell odafigyelni! A szúrás semmiség, de ha nem ápolod jól, akkor csúnyán be tud gyulladni.

Amennyiben enyhe fémérzékenységed lenne, úgy titán ékszerrel csináltasd.

2019. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem lőtték a hélixeim, semmi probléma nem volt, 6 éve meg vannak.
2019. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes :) Max annyira kellemetlen, mint mikor véletlen ráharapsz a nyelvedre, de tán még annyira sem. Hipp hopp megvan és a piercerek gyakran beszélgetnek veled, hogy eltereljék a figyelmed. Nekem a gyógyulás egyáltalán nem volt fájdalmas. Az első 1-2 alvásnál lehet, hogy kellemetlen lesz ráfeküdni, de ennyi.
2019. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Lövés nekem csak cimpába volt, porcba szúratni jobb. Nekem a szúrás de volt nagy dolog, pár napig még érzékeny volt aztán annyi.
2019. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helixem van. (és nemsokára tervezek még pár piercinget a porbca, azoktól már jobban félek :D)

Egyáltalán nem fájt. Inkább kellemetlen érzés volt, de csak egy másodperc erejéig. Utána sem volt semmi baja. Nyilván fájt egy picit, de csak akkor, ha véletlen hozzáért valamihez, vagy ilyesmi. Szóval abszolút fájdalommentes volt az egész. :)

2019. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!