Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit éreznek azok a nők, akik...

Mit éreznek azok a nők, akik a drogériában a szájfényt, rúzst a szájukon próbálják ki? Nem gondolnak arra, hogy előtte más is használhatta ott, esetleg beteg, herpesze van, stb?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenkinek jut ész is.
2019. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Metionin ***** válasza:
72%
Vagy nem gondolnak bele vagy leszarják.
2019. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem leszarjak
2019. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miután kipróbálták biztos nagyon jót éreznek a herpeszeikkel.
2019. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Én csak tinilányokat (ránézésre 14-15 körülieket) szoktam látni akik használják a tesztszereket, szerintem ől még nagy nagyon gondolnak ilyenbe bele.
2019. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg nem viccből vannak kirakva a teszterek, hanem, hogy megtudd, hogyan néznél ki egy bizonyos termékkel mielőtt megvásárolod.

Én is szoktam használni őket és van annyi eszem, hogy használat előtt és után is áttörlöm zsepivel őket, rengeteget próbáltam már életem során és egyszer sem volt semmilyen betegségem, herpeszem sem.

2019. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is kipróbálom,nem volt még bajom tőle. A kérdésedre válaszolva,nem érzek semmi különöset,sőt hangocskák sem suttogják, hogy próbáljam ki. A kezemen biztos látom ,hogy az arcomhoz megy-e a szín.
2019. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy szájfényt nem tudsz letisztítatni, de azt se igazán láttam hogy bárki takarítaná a rúzst. Többnyire fogják és kenik is fel.


Kezedre kenve is látod az állagát, mennyire jó a fedése, milyen a finise, de ha odatartod az arcodhoz azért csak látod hogy elüt-e a szín bőrödtől vagy jól mutat. Egy csomó ember bejön az utcáról és taperolja, kenegeti magára a tesztereket, hemzseg rajtuk a baktérium, ott állnak hónapokig, akár 1-2 évig kupak nélkül, egyszerűen nem értem kinek van ezek után kedve magára kenni őket. Főleg mikor még influenza szezon is van, simán össze lehet szedni bármilyen betegséget.


Ez egy egész jó videó, bemutatja milyen baktériumokat és mennyi penészt találtak olyan üzletek teszterein amelyek elméletileg tisztítják is ezeket. Rossmannban, DM-ben és hasonlókban sose láttam hogy bárki fertőtleníteni próbálná a próba termékeket. De a MAC-ban mondják is hogy nem arra van a tester hogy azt kenjék magukra.

[link]

2019. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te nem kened a szádra,más igen. Tudni kell az ilyen feldolgozni :)
2019. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tipikus alja nép, proli szokás.
2019. febr. 4. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!