Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a műkörmös...

Szerintetek ha a műkörmös nagyon beteg nem kellene szólnia?

Figyelt kérdés
Időpont volt Körmöshöz aki full beteg alig volt hangja ( már bánom hogy nem mondtam le ott) mert most úgy néz ki elkaptam és 12 hetes terhes vagyok.Szerintetek bunkóság lenne szólni , hogy legközelebb szóljon mert így nem szeretnék menni?

2018. aug. 8. 17:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem mondd meg, (persze kultúráltan) hogy legközelebb, ha beteg/ bármi baja van, adjon egy másik időpontot, mert te várandós vagy, legyen erre tekintettel
2018. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szólhatsz. Nekem a férfi edzőm szólt újszülött babánál, hogyha bujkál bennem valami, kérjek másik időpontot, de ne menjek, mert nem akar semmit hazavinni esetlegesen sem így az elején. Pedig mikor nála voltam, még nem voltam lerobbanva, következőre lettem igazán beteg.


Az ő kérése is tök érthető volt, csak nekem nem volt eszemben, hogy emiatt szólni kéne, mert nincs baba a közelben. A te kérésed is tök jogos, szólj nyugodtan, hogy legközelebb inkább mondjon le, ha ilyen van.

2018. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, persze szépeen kérem meg de jó lenne ha azért szólna legközelebb
2018. aug. 8. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont meg voltam fázva mikor egy visszamondás miatt hónapokkal előbb el tudtam menni szemöldököt tetováltatni, a tetováló kismama volt, adott egy maszkot és ő is felvett egyet..
2018. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!