Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mondjam meg anyukámnak...

Hogy mondjam meg anyukámnak hogy szeretnék fülbelövést?

Figyelt kérdés
Már van 1 fülbevaló mind a két fülemen és szeretnék még egyet. Fogalmam sincs mit válaszolna konkrétan hogy mondjam meg neki? 16/L

2019. febr. 1. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Édesanyám! Szeretnék fülbelövést."
2019. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"szia anya. Nagyon szeretnék mégegy fülbelövést, nézd ide. Szerinted jól nézne ki? Megengeded?"
2019. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap megkérdezem
2019. febr. 1. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szia anyu! Nagyon szeretnék még egy-egy fülbevalót csináltatni a fülcimpámba. Mit szólsz hozzá?"

"Szia! Nézd, kilövettem a fülemet! Tetszik neked is?"

Sok szülő nem jut el odáig, hogy neki ez feltűnjön.

Mondjuk ha az én gyerekem akarna, akkor a lövést cimpába megengedném, de jobb szúratni. Jobban gyógyul és jobb az ékszer is.

Biztos ami biztos, el is kísérném.

Amúgy meg plusz egy lyuk semmiség.

2019. febr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mutass neki egy képet róla. :) én is így csináltam, közben megkérdeztem hogy, kilövethetem-e? Megengedte, pedig én plusz kettőt lövettem, és készülök szúratni a porcba is, de azt is megengedte. Ha mégsem tetszik bármikor ki lehet venni.
2019. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak szimplán megkérdeztem, hogy 15.szülinapomra kapatom- e ezt. Fülcimpába, nem porcba. Aztán a nagypapám, aki amúgy eléggé konzervatív, mondta, hogy akkor már legyen kettő. :D

Amúgy a szúrás tényleg jobb, mint a lövés, inkább úgy csináltasd. Bár mondjuk tőlem nem kérdezték, hogy hogyan akarom, eleve szúrással csinálták.

2019. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a tudta nélkül szúratom a piercingjeimet.

A legelső tudta nélküli a septumom volt, ami egy elég nagy veszekedéssel járt. Azóta már meg sem lepődik, és elfogadja, ha újabb piercinggel a fülemben, vagy bárhol máshol térek haza.

Nem mellesleg, semmi olyan hű de nagy dolog sincs egy fülbevalóban.

Szépek, szolidak és bármikor kiveheted őket. Nem tetoválásról beszélünk, ami életed végéig a bőrödön marad.

Mondd el neki, vagy ne.

De szerintem ígyis, úgyis megengedi, elfogadja :)

2019. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nm engedte meg mert szerinte ez hülyeség:(
2019. febr. 7. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
2019. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!