Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol szúrassak Hélix piercinget...

Hol szúrassak Hélix piercinget? Plusz milyen tapasztalatok voltak a hellyel, gyógyulás stb?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy Hélix piercinget de nekem nagyon fontos lenne ,hogy jó helyen jól csinálják meg. Sokan a westendet ajánlották de arrol hallotam hideget meleget. Plusz szeretnem ha megosztanátok velem a tapasztalatokat is hiszen ez nekem az első porcos lyuk a fülemen.előre is köszi a válaszokat!(értelmeseket és nem kioktatóakat):)

2019. márc. 5. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én novemberben szúrattam a Loco-Motive tattoo szalonban. Egy Sára nevű csajszi csinálta és merem ajánlani. Mindent elmondott a folyamatról, a kezelésről és ha bármi probléma lenne, nyugodtan keressem őt. Előttem fertőtlenítette le az eszközöket. Ha gondolod privátban megadom az elérhetőségeit, adott egy névjegykártyát. Egyébként @piercingbysarah néven megtalálod istán a munkáit.
2019. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A westendet kerüld el, menj az InkMan-be, Kardos Dávidhoz.

Mindenképp ajánlom.

Gyors és viszonylag fájdalommentes volt, nekem is ő csinálta az elsőt, azóta már van tragusom is, amit szintén ő csinált. (Meg párat ami nem fül)

2019. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyet ajánlani nem tudok, de van némi tapasztalatom.

Nekem 2 helixem van, és 1 conchom. Az egyik helixem háromnegyed éve van meg. A lövetés (tudom, szúratni jobb, az ezután levőket már szúrattam) fájdalommentes volt, utána is alig fájt, csupán aludni nem tudtam rajta 2-3 hónapig, de egyébként nagyon minimális volt a fájdalom. Aztén most háromnegyed év után úgy gondolta, hogy begyullad.. :D Örülök neki.


A másik helixem (és a conchom is) 5 hete van meg. A szúratás fájdalommentes volt, inkább kellemetlen volt érzés mintsem fájdalmas. Utána hamar be is gyulladt a helix, de az se volt szörnyű, csupán ha véletlen alvás közben arra az oldalra fordultam, akkor felébredtem a fájdalomtól. :D Most már egyébként okés, minimálisan fáj csak. Illetve a conchom pedig 5 hétig tökéletesen bírta, azt most gyulladt be az is... :) A lényeg az, hogy ha fáj is, abszolút kibírható. Ha rendesen fertőtleníted, akkor minden okés lesz.

2019. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2019. márc. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!