Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csinaljak, ha piercer...

Mit csinaljak, ha piercer siralmasan ferden szurta a septum piercingem?

Figyelt kérdés

igen, profi szakemberrel szurattam ma delutan, fertotlenitett, megnezte elotte az orromat, a szuras nem is fajt, egy 10-es skalan 4 volt a fajdalom, gyorsan ment es be is kente utana. az egesz igy 50 euro volt, amit kicsit soknak tartottam, dehat mar nagyon regota szerettem volna, es anyukammal elmentunk, nyilvan hozott kitoltendo papirt is, mivel meg nem vagyok 16. nagyon jofej volt, nem tizen/huszoneves.

viszont amikor beleneztem, nagyon ferden allt, de azthittem csak ugy all a piercing, hozza akartam nyulni, hogy elforditsam, de azt mondta piszkos kezzel ne piszkaljam, ezert hagytam, es otthon probaltam helyre forditani. sikertelenul. ugyanis annyira ferden lett szurva, hogy mindig elfordul a piercing.

tovabba adott egy kis uvegcseben, amivel bekenjem, es azt mondta egy het mulva menjek vissza hozza, hogy megnezze, hogy hogyan alakul.


[link]

[link]

[link]


azon gondolkodtam, hogy kiveszem, mert szornyen nez ki, es egyik oldalt nagyon alol van, de annyira szerettem volna mar, hogy azert megsem szeretnem, de mindenkeppen visszamegyek hozza, hogy kezdjen valamit vele, ha kell, szurja ujra.



2019. márc. 11. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod felfordítani, hogy ne látszódjon? Mindenképp menj vissza hozza és mond el, hogy mem vagy vele elégedett.
2019. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom mozgatni, de felforditani meg nem probaltam, de valoszinuleg az lesz, de mivel annyira lent lett szurva, biztos vagyok benne, hogy kilatszodna. :(
2019. márc. 11. 19:04
 3/13 A kérdező kommentje:
nem birom visszaforditani, annyira alol van, es kivenni pedig nem szeretnem.
2019. márc. 11. 19:12
 4/13 A kérdező kommentje:
HUH ISTENEM, sikerult visszaforditanom.
2019. márc. 11. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem eleve inkább az orrod az ami kicsit ferde (mármint látszik hogy az egyik lyuk nagyobb másabb alakú mint a másik). Szóval szerintem inkább főleg az a ludas, egy nem tökéletesen szimmetrikus, egyenes anatómiájú orrba ha fejedre állsz se tudsz egyenes septum piercinget szúrni. Ha az anatómiája az adott testrésznek nem megfelelő, eltérő kicsit a sablon átlagostól a piercing nem úgy fog kinézni, sok piercer ilyenkor inkább nem is csinálja meg, mert nem alkalmas az alany rá.


Nyilván ettől függetlenül menj vissza a piercerhez hátha tud mondani valami okosat, javasolni valami alternatívát.

2019. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
te amúgy fiú vagy, vagy lány? 50 euro??? hol elsz?
2019. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de szerintem is az orrod ferde, nem a piercer hibája.
2019. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is majdnem ugyanigy all az orrom, tok aszimmetrikus a ket orrlyukam. Az ekszer is sokszor elfordul. De amugy a kutya sem veszi eszre soha. Tegyel bele palcazaras karikat ha meggyogyult, akkor tokmindegy hogy forog-e.
2019. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

attol, hogy az orrlyukam asszimetrikus, meg lehet normalisan piercinget szurni. ha megnezed a kepeket, latszik, hogy az egyik fele sokkal lennebb kerult, mint a masik, es visszaforditva is kilatszik az orrombol. lehet, hogy az orrom ferde, de a piercingemnek akkor sem igy kellene kineznie szerintem. :(


es lany vagyok, kulfoldon elek.

2019. márc. 12. 00:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezen képek alapján nem mondhatni, hogy ferde.

Alapvetően a septumod kicsit oldalra hajló, de a lyuk benne vízszintes. Ezt egyenes szárú ékszerrel lehetne láttatni. Amúgy pedig ezt már a helyszínen is észre vehetted. Tükör elé állva látszik. Az, hogy az ékszer a szád felé áll, nem ferdeség, hanem még friss az ékszer, nem tud úgy lengeni benne.

Lehet benne ferdeség, ami a képen nem látszik, az abból adódhat, hogy a lyuk a szemeid vonalával nem vízszintesen tér el, hanem ki- és befelé vezető irányban. De ezt a képekről nem lehet látni.

50 euró külföldön nem számít soknak. Láttam már 80-100 eurótól kezdődő árakat. Magyar árakhoz mérve drágább, de ennek jó oka van.

Az, hogy piszkos kézzel ne nyúlj hozzá, jogos és igaz. De kérhetted volna, hogy igazítsa meg neked, mert úgy látod, hogy ferde lett.

16 alatt amúgy is kevés helyen szúrnak, szóval nem igen tudok mit mondani erre a továbbiakban. Várd meg, míg gyógyul és hordj karikát, vagy szorosabb patkót.

2019. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!