Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakkot le lehet mosni...

Géllakkot le lehet mosni otthon lemosóval?

Figyelt kérdés

Itthon szoktam körmöt festeni, de elfogytak azok a színek, amiket szeretek. Szerettem volna újra venni, viszont a legtöbb márkánál azt vettem észre, hogy szinte csak géllakkok vannak már. Viszont nekem ezzel semmi tapasztalatom.

Tudom hülye kérdés, de ha kifestem ilyennel a körmöm, akkor le lehet mosni sima lemosóval?

Tud valaki tapasztalatot mondani?


2019. márc. 30. 19:51
 1/5 anonim válasza:
100%

A rendes gél lakk csak uv lámpa alatt köt meg, speciális előkészítés kell, nem olyan egyszerű használni.

Amore te gondolsz, az szerintem a gél lakk hatású körömlakk. Az elvileg csak tartósabb, és ugyanúgy le lehet mosni.

2019. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, milyen márka az, amiből szinte csak gellakk van már, szerintem kevered a gél hatásu(!!) lakkal. Rimmel moyra essence stb.. Drogériaban kb nem is lehet rendes gél lakkot kapni, azt inkább műkörmös szakuzletben kell keresni. Egyébként azt is le tudod szedni otthon, csak picit meg kell nyitni reszelővel a felső réteget, aztán oldoszerrel leoldhato.
2019. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha nem jól fogalmaztam, említettem, hogy nem értek ehhez.

Több márkánál is a szebb színekből csak gél lakkot láttam. Legalábbis ez volt ráírva. Én nem szeretnék ilyen UV lámpás dolgot. Ezért kérdeztem, hogy ezek simán felfesthetők majd lemoshatók mint a rendes lakkok. Pont a Rimmelnél is làttam ilyet. Ott akartam venni normális lila lakkot, de amit eddig vettem azt sajnos megszüntették.

2019. márc. 30. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A rimmel "gél lakkjai" sem uv lámpára kötnek, csak gél hatásúak, egy alaplakk es egy második lépéses lakk tartozik hozzájuk.
2019. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Akkor lehet kipróbálom.
2019. márc. 30. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!