Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeplős arcon nagyon feltűnő...

Szeplős arcon nagyon feltűnő lenne ha alapozó nélkül a szemem alá tennék korrektort?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyon szeplős arcom van, de azért eléggé látszanak. Nagyon látszana a korrektor így simán? Alapozót nem akarok használni, nincsenek bőrhibáim csak néha sötét a szemem alja és fáradt tekintetet ad.

2019. máj. 4. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon elutott mert felbevagta a szeplos reszt kb, ugyhogy inkabb karikas legyen a szemem, minthogy kihangsulyozza azt, hogy leplezni probalom
2019. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem "normál" bőröm van és még is látszik
2019. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így is látszódik *
2019. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs semmi megoldás erre? :/
2019. máj. 5. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen ilyen problémám, mert nem vagyok szeplős, de elsőre nekem az jutott eszembe, hogy ha nagyon látszik a korrektor próbáld meg egy kicsit természetesebbé tenni. Mostanában nagy divat ez a fake szeplő, hogy akinek nem szeplős az arca az fest magának, nyilván időigényesebb dolog és biztos, hogy sok gyakorlást igényel mire meg tudod csinálni úgy, hogy természetes hatása legyen, de ha más megoldás semmiképp sincs és van türelmed hozzá, ez is lehet megoldás.
2019. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!