Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek melyik alapozó...

Lányok! Nektek melyik alapozó vált be?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy bőrhibáim csupán egységes szín miatt használok alapozót. De sajnos nekem mind átfénylik :( púderral fixálom. (rimmel)

Loreal true match-t használtam eddig hosszabb ideig és maybelline affinitone, de nem váltak be nagyon. Most egy douglas márkásat vettem, még nem próbáltam ki. Alapvetően nem zsíros a bőröm, inkább kicsit száraz. Ezért se értem miért fénylik át :(



2019. máj. 7. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hétköznapra: Mac Studio Fix // Dior Forever 24h

Bulikra, alkalmakra: EL Double Wear // Lancome Teint Idole


De használok előtte primert, utána pedig púdert+fixálót, gondolom ezek is hozzájárulnak a tartóssághoz.

2019. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
a lancome és el double wear mennyire tartósak? szemezgettem már vele a lancome-ról jobbakat hallottam. de az ár miatt még nem próbálgattam őket :D
2019. máj. 8. 18:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Annyit mondok még, aztán befejezem, ha nem jó az arcápolási rutinod, bármit kenhetsz a fejedre, nem lesz szép. Szoktam véleményezni a krémmánián, vagy 20 alapozóról már tuti írtam, és mindnek 5 csillagot adtam. Nem mentem L'Oreal árkategóriába sem, mert felesleges. Ha az arcápolás megvan, a legtöbb alapozó szuper.
2019. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért vitatkoznék azzal, hogy bármilyen alapozó megteszi. Ez nem így van. Használtam én is Catrice-t, Maybelline-t, hát ég és föld a különbség köztük, és a mostani, márkásabb alapozóim között.


Mert most még 9-10 óra után is ugyanolyan az arcom, mintha éppen most fixáltam volna le az egészet. Egy Catrice max 2-3 óráig tartott rendesen, utána kifényesedett, foltos lett, és mellé brutál szárította a bőrömet, vagy kiemelte a szárazabb részt. Pedig már akkoris volt egy jól működő arcápolási rutinom, 2 havonta jártam arckezelésre, szóval nem hanyagoltam el a bőrömet.

2019. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ma kipróbáltam amit a douglasben beújítottam ez jónak tűnik :)

kezelem én is az arcom rendesen, rendszeresen. sajnos tényleg mióta fogamzásgátlót szedek az arcbőröm szárad. sajnos nem tudok ezzel mit csinálni :( vettem egy yves rocher-es arckrémet ettől remélhetőleg jó lesz, a body shop-osat hanyagolom most :)

2019. máj. 8. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!