Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercinget mikor...

Industrial piercinget mikor lehet kivenni huzamosabb időre?

Figyelt kérdés
12-13 hónapja van bent. Ha kiveszem éjszakára, vagy akár egy napra (felkeléstől - lefekvésig) akkor mekkora esély van arra, hogy beforr a lyuk?

2019. máj. 15. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden ember más, de nekem pl összemegy a lyuk (1,6 mm-es ékszerem van) és reggel nagyon nehezen megy vissza. Összeforrni szerintem nem fog, de ezzel számolj
2019. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem industrialom van, viszont van több piercing is fülemben. Nekem nagyon hamar összeszűkül a lyuk.. 1-2 napot nincs benne, és már fáj ha vissza szeretném rakni. Az egyik közülük kb. 1 éves. Szóval nem tudom, éjszakára talán oké, de egész napra nem. Meg ha kiveszed éjszakára, akkor is jobb lenne, ha maga az industrial pc helyett beraknál két külön ékszert.
2019. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* Mármint ha maga az ékszer zavar pl. alvás közben, és azért akarod kivenni, akkor ajánlom inkbb a két külön ékszert bele.
2019. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak kicsit szűkebb lett de megvannak a lyukak pedig 5 éve nincs bent, nem fog egy naptól összeforrni max fürdés után tedd be hogy tágabb legyen a lyuk
2019. máj. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összeszűkülhet a lyuk, inkább tegyél bele két külön ékszert vagy ha nem szabad látszania lehet venni átlátszó bioflex piercinget.
2019. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!