Szabad vagy nem?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé pattanásos bőrrel rendelkezem, és bizonyos alkalmakkor szükség lenne arra hogy sminkelhessek, viszont attól csak rosszabb lesz a bőröm. Tudtok ajánlani esetleg valami olyasmi bázist ami megvédi ettől a bőröm, vagy amit ti is használtok? Vagy ilyenkor egyáltalán nem szabad sminkelni? Esetleg tudtok segíteni hogy ezektől a pattanásoktól végleg megszabaduljak, valami termék vagy esetleg egy szakember ajánlást kérhetek?

2019. máj. 23. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Rettentő aknes volt a borom tizen eves koromba, mindennap sminkeltem nyilvan tudom hogy nem kellett volna de enélkül utcára nem mentem volna. Utana elmentem egy jo borgyogyaszhoz es teljesen kikezelte a bőrömet, ugy hogy mindennap sminket viseltem. Ha megtisztított bőrre viszed fel tiszta kézzel, es este alaposan lemosod, figyelsz arra hogy minőségi sminket válassz akkor nem lesz problema.
2019. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!