Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti használtok alapozót...

Csajok, ti használtok alapozót minden nap? Hogyan sminkeltek suliba/munkahelyre? 20/L

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 17:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:) Én alapozót, púdert, szempillaspirál, szemceruzát, rúzst használok.

Csak kíváncsi voltam, hogy ebben a melegben ki használ alapozót.:)

2019. jún. 4. 12:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szép a bőröm, de ha nem tennék fel alapozót, mást se tennék. Nekem az nem smink, hogy csak kenem a számat. És vannak légies alapozók, nekem csak olyan alapozóm van, aminél a BB krémek mind sokkal sűrűbbek.
2019. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Alapozó (vékony rétegben, egyáltalán nem maszk), pici púder a zsíros részekre, szempillaspirál, szemöldök spirál (színes, de nem nagyon színez). Majdnem minden nap, munkahelyre, vagy ha olyan helyre megyek.

Boltba, meg ilyen rohangálós napokra nem szoktam.

Alkalomra picit többet szoktam.

2019. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Miss Endzsi ***** válasza:

Minden nap sminkelek, van, hogy otthonra is, mert élvezem elkészíteni.

alapozó, bronzosító, szemöldök kitöltés, szemhéjpúder a vízvonal alá, esetleg valamilyen, nagyon halvány kis szín a szemhéjra, highlighter, szempillaspirál, és általában sötét rúzs.

2019. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Miss Endzsi ***** válasza:
Ja és persze mindezek alá vastagon naptej. Egyáltalán nem izzadok a smink miatt, nem is fullasztó.
2019. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza már meg, hogy miért lett lepontozva kb mindenki, aki nem használ minden nap alapozót? :D
2019. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam!
2019. jún. 5. 12:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Szempilla spirál, mattító púder meg a szemöldököm csinálom meg.
2019. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Alapozó, spiráll, szemhéjpúder, highliter, szájfény/rúzs, pirosító. Ezeket nem erősen, szép, de visszafogott sminket lehet belőle kihozni

16/L

2019. jún. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!