Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek van orr piercingje?...

Kinek van orr piercingje? Írnátok róla pár dolgot?

Figyelt kérdés
Szeretnék a jövőben szúratni orr karikát. Személyes tapasztalatok érdekelnének.. Szeretitek? Vagy, ha nem akkor miért nem? Mennyi a gyógyulási idő? Milyen hátrányai lehetnek? Ha véglegesen ki akarjuk valami okból szedni, akkor a lyuk az mennyire gyógyul be és mennyire marad meg a helye? Illetve bármi, amit fontosnak találtok róla.

2019. jún. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után bebüdösödik,ha nem csavaros kiesik,kilóg az orrodbol,beleakadt mindenbe
2019. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Nekem kb. 3 éve van és imádom. A gyógyulási idő pár hét volt mert vadhús is nőtt rá valamiért. Alkohollal kezeltem meg Tetran kenőccsel és pár nap alatt teljesen jó volt. Eleinte sima pöttyöt hordtam és 1 éjszaka alatt beforrt amikor kiesett az ékszer forgolódás közben. Valóban furcsa szaga volt egy ideig de csak amíg orvosi fém karika volt bent, azóta ezüst van és minden jó. A helye biztos megmarad mert nekem az alsó ajkam alatt volt régen, már beforrt de kívülről még azért lehet látni.
2019. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sose volt furcsa szaga, annyi hogy körülötte száraz a bőr, pöttyöt szurattam és utána cseréltem ki karikára de folyton vadhús nőtt rá és nem állt jól szóval visszatettem bele a pöttyöt, a legjobb a kampós végű, ha meg is húzom vagy belekapok csak félig jön ki, nem repül el és vált dimenziót csak vissza kell nyomnom. Viszont ha kicsi az íve macerás berakni mert meg kell találni azt a pontot ahol "be tudod fordítani" a felső részét és ehhez az kell hogy az ív vége átérjen a lyukon. Van egy piercingem iszonyat pici íve van nekem meg jó vastag porcom szóval mondtam hogy áh, kék a köve nem is hordok kéket utálom a kéket minden másból, veszek egy olyat ami illik hozzám és könnyebb berakni. Vettem egy másikat, tök könnyen bement majd nézem a tükörben és beütött a dackorszakos gyerek agy hogy nem nekem a kék kell én annyit hordtam annak a piercingnek személysége van nekem az kell. Fél óra szívás volt visszaügyeskedni azt a sz**t szóval soha többet eszembe se jut kiszedni :D
2019. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!