Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magára adó nő Vs Cicababa. Mi...

Magára adó nő Vs Cicababa. Mi a különbség a kettő közt? És én melyik vagyok? Melyik jön be jobban a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Általában szűk ruhákat, pólókat, nacikat hordok, néha kissé kivágottabb, néha magasnyakú, néha a kettő közti. Néha egyberuha v szoknya, de minimum fél combig v térdig ér, annál rövidebbet semmiképp nem vennék fel. Sminkelni minimálisan szoktam, laposecsettel extravékonyan felvitt szemhéjpor, két réteg szempillaspirál és halvány rózsaszín szájfény a számra.



Push-up melltartó midig, és normál v épp néha-néha franciabugyi.



Nem vagyok nagydumás, aki 200 decibellel röhécsel mindenen, és fikáz meg megaláz minden körülötte lévő embert.

Anno tinikoromba olyan voltam, h szöges ellentéte ennek a mostani énemnek, tehát: Be nem álló pofa, mindenkire gúnyos megjegyzést tettem, ha ismerem, ha nem. Ha sütött a nap, p csavillantós cuccok. Mindennap vastagon és élénk v sötét színekkel festett száj. Így pl szájra pink, piros, bordó rúzsok; szemre meg szivárványszínek centivastag fekete kontúrral és 3D műszempillával kiegészítve. De rájöttem, pénzkidobás; és ez nem jön be sok embernek, ahogy a nagypofájúság se, mert mindig köpködtek megjegyzésekkel, pluszba még elhagyott az első szerelmem.



22/nő



#smink #okos #pénzkidobás #takarékoskodás #nagyszájúság #p csa #szolid lettem #megváltoztam gyökeresen #más lettem
2019. jún. 11. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

adok magamra: megfürdök, leradírozom a bőröm, használok testápoló krémet is, bár utálom, de muszáj. megmosom a hajam, annak is adok kellő mennyiségű felesleges kozmetikumot, amikről elhittem a boltban, hogy jó lesz. megmosom az arcomat, használok rá is különféle méregkeverékeket. gyógyszertári méregkeverékeket is használok olykor. megmosom a fogaimat naponta és szájvizet használok utána. szoktam pisilés előtt és után is kezet mosni. ha nincs csap, kézfertőtlenítőt veszek elő. műkörmöm is van, ha ez mérföldkő volna (de szimplán csak nyomtatópapírhoz hasonlatos a körmöm alapból és már nem nő). festem is a hajam, ha ez jelent annál többet, minthogy nem tetszik az eredeti színe...

költök ruhákra, kimegyek leggingsben az utcára, mert szarok az emberekre. vannak drága holmijaim, bár utána mindig megbánom a vásárlást, mert sokallom.


nem vagyok nagydumás, ha nem kérdeznek nem nagyon szólok. inkább hallgatom a hülyeséget és teljesen máshová képzelem magam társaságban. ítélkezek, mert ember vagyok és ítéltetek is, mert ember vagyok.

van jellemem, igen erős. ezt sokan nem bírják.


ez sosem tetszett eddig komolyan senkinek.

nem lettem azért plázacica és szilikonmaca, mert az original me senkinek se jött át eddig. ne változz másokért. fürödj továbbra is, de azt se másokért.

2019. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat a késői válaszért. Ahogy elképzelem csajosan öltözöl és korodnak megfelően.Szerintem abszolút beleférsz a magára adó nő kategóriába. A cicababa az mindig csak a divatot követi,stílusa nincs,és teljesen mutogatós ruhákat visel. A magára adó nő véleményem szerint a csinosságra, eleganciára figyel. Tudja mi áll neki jól színben, ruhákban, alkatához képest. Tudja, hogy hol mikor hogyan kell megjelenni, és ha bár nem rakja ki magát, mégis felfigyelnek rá.
2019. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
már szemhéjport se használok, csak a szempillaspirál meg a szájfény oszt' kész. Mert a por összeb sz mindent a fél fejmtő kezdve a szőnyegig.
2019. júl. 18. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!