Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminktermékeket nyáron hol...

A sminktermékeket nyáron hol tároljam?

Figyelt kérdés
Sajnos tetőtéri szobám van. Ha nem vagyok itthon és nem megy a légkondi 30-35 fok is előfordul. Azt gondolom ez nem tesz jót a sminktermékeknek. Tegyen hűtőbe esetleg? Sajnos csak ez a két választásvan 30 fok vagy hűtő!

2019. jún. 11. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a hűtőbe, de lehet az is elég ha simán a földszinten hagyod. Nálunk is lent van vagy 25 fok, fent 30-32
2019. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én simán csak fiókba rakom, de volt olyan hogy kint hagytam az ablak előtt az asztalon és szegény rúzsom megolvadt. Szóval rakd hűvösebb helyre, a hűtőben sem lesz semmi baja, de ha a szobádban szeretnéd mégis tárolni, akkor van ez a Makeup Fridge, ez ilyen asztali kis hűtőszekrény külön sminkcuccoknak.
2019. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!