Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket vegyek?

Milyen sminktermékeket vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

16 éves vagyok, és úgy döntöttem hogy szeretnék sminkelni. (Nem gondoltam, hogy egyből belecsapok a közepébe, csak a sima, úgymond “kötelező” darabokra gondoltam.)

Az arcom kissé problémás, ez alatt azt értem, hogy pattanásos (ilyen kinyomhatatlan dudorok vannak leginkább), és zsíros a bőröm.

Illetve a szemöldököm eléggé halvány, így arra is szeretnék használni valamit.:)

Nem szeretnék sokat költeni, inkább közép kategóriás (vagy olcsóbb) sminkekre gondoltam.

Szóval a kérdésem az, hogy miket ajánlanátok nekem, kezdő sminkes lánynak.

Köszönöm akik segítenek.:)



2018. okt. 22. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Catrice márkát szeretem. Árban nem vészes és jók. Amúgy: színezett hidratálót, szemöldökport ( pl Kallosnál van filc is),szempillaspirált,szemceruzát,halvány szemhéjpúdert vegyél. Nekem Catriceből van kontúrozóm is. Imádom
2018. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha problémás az arc bőröd, először inkább egy jó minőségű színezett hidratálót vegyél, vagy BB krémet! Semmiképp se alapozd le, csak rosszabb lesz! :) És ne a legolcsóbb márkával kezdj, inkább vedd meg drágábban, később meghálálja a bőröd!
2018. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 eva.eva ***** válasza:
Szia :) tényleg nem bántásból irom de az alapozo meg a sok vakolat nem fogja megoldani a bör problémáidat.Söt..Attol még ugyan ugy ki fognak dudorodni a pattanásaid és szerintem az alapozo még jobban ki is fogja emelni. Inkább egy bőrgyógyászhoz kéne elmenni aki felir egy krémet vagy gyogyszert és nem lesznek pattanásaid. Kár tönkretenni a fiatal arcodat ilyen marhaságokkal csak azért mert ma már a levakolt arc számit természetesnek és 'igényesnek' :DDDD
2018. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a DM-es SHE "márkának" van mattító primere alapozó alá, nekem olyan van. néha csak úgy natúrba használom, minden más nélkül. van nekik színtelen púderük is, az is ilyen matt hatású. ajánlom őket, nekem nagyon bejön.
2018. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A Bourjois Healthy Mix BB krémet/alapozót ajánlom, illetve van ilyen Healthy Mixes korrektor és púder is, nekem ezek mind megvannak, én nagyon szeretem.

Nekem szemöldökre örök kedvenc a Chanel Crayon Sourcils szemöldökceruza, de én egy Essence Eyebrow Stylist Settel kezdtem a szemöldökformázást, és azt is szerettem, szóval kezdésnek szerintem az is tökéletes.

Ha csak az arcodra és a szemöldöködre szeretnél sminket, akkor ennyit tudok ajánlani.

2018. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!:)

Szempillaspiralbol melyiket ajanlanatok?:) illetve (lehet tulzas, es korai) de szeretnek magamnak egy nude matt ruzst. Abbol esetleg milyen markat ajanlanatok?

2018. okt. 24. 18:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Én abból is a Catricet. Nagyon szépek. :) vettem is...de képzeld..elhagytam :(
2018. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a legjobb szempillaspirál: Essence False Lash Effect szempillaspirál. Rúzsra ha beruháznál egy drágábbra akkor MAC (De ha mattot veszel hidratálj alá mert brutálisan szárít), vagy a NYX rúzsait imádom azok árban tök jók de ha ennél is olcsóbbat szeretnél akkor Lovely Lip Kit, ez utóbbit még nem próbáltam, de mindenki dicséri és azt mondják nagyon jó.
2018. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Arcra inkább közép árkategóriásat válassz vagy valami kifejezetten problémás bőrre való terméket, hogy ne ronts a helyzeten. Alapozó helyett a pattanásokra a Catrice korrektorjait ajánlom (folyékony és tégelyes is van), mert azok enyhén szárítanak és nem fogják a pattanást teljesen elzárni a külvilágtól, tud a bőröd lélegezni. Alapozóval lefeded az egészet és a bőröd nem jut levegőhöz. Púdert és egyebeket én nem ajánlok, azok csak fölöslegesen tömítik a prósuokat és még zsírosabb lesz a bőröd.

A szemekre és szemöldökre nem feltétlenül kell több 1000 ft-os termékeket venned, elég az alacsony kategóriából próbálgatni és ha bejön valamelyik, szétnézni a drágább termékek között.

2018. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szemöldökre a Catrice szemöldökport ajánlom. Korrektor én Essence 48 órás folyékonyat használok.
2018. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!