Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nyaralni mentek, milyen...

Ha nyaralni mentek, milyen arcápolási termékeket, smink termékeket visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Görögorságba megyünk nyaralni,most először. Milyen arcápolási termékeket vigyek? Este biztosan elmegyünk majd bulizni,de alapozót nem szeretnék vinni,lehet beszerzek egy BB krémet. Illetve a sós víz árt az arcbőrnek? Esetle valami hidratáló krémet? Nivea Care Nourishing creamet használok. Nem igazán értek a smink/arcápolási termékekhez,azért tettem fel a kérdést.

2019. jún. 24. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A sós víz kiszárítja a bőrt, valamilyen zsírosabb arckrémet, testápolót mindenképpen vigyél. A bb krém felesleges, nem használ. Setting sprayt is vigyél, attól nem folyik le a fejed.
2019. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Testápoló, hidratáló arckrém

Vattakorong, sminklemosó (én a Nivea Expert feketeteás micellás vízét használom), Balea gyümölcssavas arclemosó

Smink (szemceruza, tus, szempillaspiral, meg a többi attól függ, hogy neked mi szükséges az alap sminkedhez), szemöldök csipesz. Én talán ezeket vinném, ami így arcápolásról eszembe jut.

2019. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jún. 24. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ide számít, akkor naptej minden mennyiségben

Micellás víz

Hidratáló arckrém

Ha puccos akarok lenni, akkor púder + szempillaspirál

2019. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ami nagyon fontos az a naptej,hidratáló arckrém ezt ne felejtsd el a sós víz miatt.Buli miatt fixáló spray meg ugye amilyen sminket csinálsz buliba ahoz cuccok.Én szoktam vinni arcmaszkot és bőrradírt is mert nagyon jól esik a nap és a tengervíz által “meggyötört” arcbőrömnek :D
2019. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2019. jún. 25. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:

ez attól függ mi az átlag rutinod, milyen bulikba jársz, hány éves vagy stb.



vinnék az alapozóhoz egy sötétebb színt mert ha lesülsz az nagyon kellemetlen lesz ha az alapozód más színû.


általában kicsit több sminket engedhetsz meg magadnak estére, szóval valami ami a ruháidhoz illik, pl egy jó bordót.

narancssárgák, barackrózsaszín, pirosak, lilák eggyes árnyalatai a barnával furán hatnának, szóval ezekkel óvatosan.

türkiz kiemeli a lebarnult bõrt de ha túl sok, közönséges lehet.

highlightert vinnék, üdébbé tesz, és a kontraszt kiemeli barna bõrt


naptejet, sminkfixálót, vízálló spirált teszteld még otthon.

2019. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vattakorong a smink elávolutásához,micellás víz,fényvédő tartalmú szinezett hidratálo krém, sima fényvédős hidratáló arc krém,korrektor,szempilla spiral,egy paletta amivel nappali,és esti bulihoz is lehet sminket késziteni,tus,egy élénk szinü és egy nude rúzs,ajakápolo,szemóldök ceruza ha szukseges neked,naptej,tusfurdo,sampon,testapolo,torolkozo,zsepi,nedves törlőkendő,fogkefe,fogkrem,fogselyem,szajviz,bőr radir,egy gyenged arclemoso,szemkornyek apolo,dezodor,és szerintem egy nyaralásra enyi elég meg ugye a ruhák amiket akarsz vinni, valto bikini,egybe lenge ruha,rovid naci,polo ami oda illik meg ha huvosebb lesz hosszu ujju gatya,polo, meg egy pulcsi azert ha vihar lenne. Ezeket vinnem egy nyaralasra.
2020. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!