Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót, és egyéb...

Milyen alapozót, és egyéb termékeket használjak?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

Elég problémás szerintem a bőröm. Két dolog zavar nagyon az egyik, hogy nagyon nagyok a pórusaim és primer mellett is beleül az alapozó(erre is keresek megoldást) az orromon viszont ezek a pórusok el vannak tömődve ami nem látszik amúgy de ha alapozót használok nagyon csúnya. Ezek mellé pedig borzalmasan száraz a bőröm. Már mindent próbáltam radírozom, kenem próbálom tisztítani a pórusokat de semmi nem használ. Esetleg ha van tanács igazából bármelyik problémára azt nagyon megköszönöm, de elsősorban egy olyan alapozóra lenne szükségem amitől nem tűnik még sokkal szárazabbnak a bőröm. Elképzelhető, hogy valamit nem mondtam és így nem érthető vagy átlátható a dolog, kérdezzetek nyugodtan. Nem nonstop festem magam de néha jól esik egy-egy alkalomra kifesteni magam.

Köszönöm segítségeket előre is.



2018. júl. 12. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Változtass a bőrápolási rutinodon, a krémmánia.hu-n ellenőrizd le a krémeket, amiket használsz, nézd meg az összetevőket, vannak-e benne parabének, komedogén összetevők, szulfátok stb.

Ugyanígy engedd el a radírozást, térj át hámlasztásra, olvass utána, indulj ki a szépségreceptek.hu oldal anyagaiból.


Alapozót szintén úgy válassz, hogy a krémmánián végigböngészed a véleményeket, többet érsz el vele, mintha itt ajánl valaki egy alapozót.

2018. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én catrice-t használok

De ha azt szeretnéd hogy ne legyél ennyire pattanásos akkor rengeteg vizet igyál mert az tisztít,és ne kend magad alapozóval. Tudom hogy ugy meg nagyon látszanak de én is kibírtam és már csak két három pattanásom van ami látszik

2018. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!