Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok? 8. osztályba...

Mit gondoltok? 8. osztályba műköröm (ami egyszerű és izléses) és melírozott haj (aminek természetes hatása van)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 20:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem rendben van!Valaki ilyen, valaki olyan, valaki természetes, valaki nem annyira, de a műköröm és a hajfestés még szerintem nem annyira tartozik bele a műcsaj kategóriába. (mármint, ahogy te leírtad, hoyg egyszerű és természetes hatása van )
2010. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

hegyes műkörmöm van már lassan 1 éve:)

és melírozva van a hajam( volt már vörös, barna, most szőke melír)


és most ballagtam:)14/L

és nincs pics*s természetem:)

2010. júl. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ezaz:D
2010. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavar, mert még GYEREK. Pont ez a baj a mai tinikkel/kamaszokkal, hogy a szülők már mindent megenedgnek nekik..szexről ne is beszéljünk..
2010. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Hát mindenki másképp vélekedik. De köszöböm mindenkinek. Azért gondoltam ezeket, mert szeretnék ,,uj" életet kezdeni. Gimibe járok (6 osztályos is) és itt szerencsére nem okoznak gondot az ilyenek. én ugy gondolom hogyha szolidan és visszafogottan csinálom, ergó rövid francia műkörmöt csináltatok (ami igazából a saját körmöm lesz, mert hosszú)és egy kicsit feldobom a hajam, még nem leszek r*anc.

Ha még van véleményetek, tanácsotok, irjátok nyugodtan ;)

2010. júl. 10. 16:35
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Sokan írták hogy még fiatalnak tartanak hozzá... Hát az én évfolyamom olyan volt 8.-ban, ahol jópár lánynak volt műkörme, melírja vagy éppen festette is a haját, de piercing és a tetoválás sem volt ritka...
2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

a piercing az nállunk is elég gyakori volt.a tetó az mondjuk nem.

szerintem megfogom csináltatni tanévkezdésre. egy kis újítás nem árthat.

2010. júl. 18. 17:26
 18/24 anonim ***** válasza:
ez attol fug hogy a hajad hogy birná és a körömágyad? énb is nyolcadikos vok de inkább mmíg nincs mit ytakarnom a kormomon vagy a hajam szinén nem akarok extrázni ..puszika
2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

szerintem az első oldalon az "ellenesek" 30-50 évesekkel van tele akik ideében más volt a szokás .. szerintem teljesen normális a pár melírcsík és megértem h vágysz erre mert szinte minden lány már alig várja h legyen pár melírcsík a hajában és ha természetesnek hat attól még nem lesz riban*cos akkor lenne ri*bancos ha platinaszőke lenne az egész haja és a múkörömről meg annyit h szinte mindenki hordja és semmi rosz nem lesz ha kipróbálod főleg azért mert ápoltnak látszol tőle mivel valjuk be szebb látvány a tiszta "finom" francia műköröm mint a tövig lerágott köröm vagy a jó hosszu és fekete köröm.

rem. hasznos volt:-) 14/L

2010. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Team China! válasza:

Szerintem teljesen rendben van. Nekem 7.-ben volt melírozva a hajam, ha jól emlékszem, de úgy tűnt mintha az a természetes szine lenne. Igaz most fekete:D

Műkörmöm volt egy darabig, csak túl hosszú volt és már nagyon zavart úgyhogy inkább a sajátomat növesztem.

Szóval neked is azt mondanám, hogy inkább valami rövidebb fajtát csináltass.

De a lényeg az, hogy ha nem hat műnek, és neked tetszik, akkor miért ne... Hiszen semmi köze a viselkedésedhez, stb.

2010. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!