Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkbe szoktatok szexelni?...

Sminkbe szoktatok szexelni? Nem keszelitek össze a párotokat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
volt már példa, hogy nem volt időm leszedni mert olyan hirtelen történt minden, de olyan kor odafigyeltem hogy ne kenjek össze mindent
2019. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1%
basszus, milyen lehet dugni olyan nővel aki fog???
2019. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

nem szoktam rinyás kisfiúkkal összejönni szóval még nem volt olyan párom akit zavart volna hogy smink van rajtam


hétköznapra amúgy nem szoktam magamra kenni egy vakolatot, de azért egy buliba, vagy eseményre kisminkelem magam rendesen. persze igényesen, szóval nem kenődik el fullra, de azért egy kicsi nyilván átkenődik, főleg ha meg is izzadunk. de most ha hazaérünk és egyből ahhoz támad kedvünk ne kezdek el sminklemosóval pacsmagolni, az milyen illúzióromboló már :D

2019. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt mar ra pelda hogy nem mostam le, de a paromat mivel nincs rajtunk ruha nem is tudnam osszekenni. Maximum az agynemut, de arra meg figyelek hogy ne dorzsoljem hozza az arcomat, de annyira nekem nem kenodos a sminkem, mindig lefixalom.
2019. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Itt mindenki smink nélkül szexel? 🤔 Én mindig sminkben szoktam,ha meg kicsit osszeruzsozom az még izgatóbb,ha osszekenem,sose haragszik érte.

Sminkben szebbnek érzem magam,probalom kihozni magambol a legszebbet olyankor így persze,hogy smink is kerül.

2019. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Volt már rá példa de kit érdekel ha összekenem is? Van fürdőszoba, folyóvíz és szappan. A szex alapból nem egy tiszta sport.
2019. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Haaaaat...en egy randirol ugy tertem vissza hogy a szamon volt az alapozo...ami csak a fiu szajarol kerulhetett oda....az ilyen dolgok nagyon gazak ?
2019. júl. 16. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Csúnyán mutat, nem szép látvány, nem feltétlen az az első gondolata az embernek, hogy dugtál. Ha egy szendvicset falsz be akkor is elmászhat a rúzsod és a szájkörüli sminked.

Használj fixálót, kaja, smár és szex után pedig ellenőrizd és javítsd ha szükséges. Kétlem, hogy hazaindulás előtt nem volt időd kimenni a fürdőbe és kicsit rendbeszedni magad.

2019. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Én párom is visszalátom mindig az alapozó a borostajaba tapadva, a szájfény a száján. Ettől ugyanúgy fogom sminkelni magam

Előzőelotti valamelyik voltam

2019. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt mar ra példa, eddig senkit se zavart. Le lehet azt utana törölni.
2019. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!